Faldík nad záhybem u loktu pouze na jedné ruce

5
25.10.20 19:34

Faldik nad záhybem u loktu pouze na jedné ruce

Dobry den, mám dceru 22 měsíců. Po dlouhe době u nas byla tchyně na návštěvě a jak je ji zvykem, tak malou jen kotroluje. Malá ma na leve ruce jako by faldik nad záhybem u loktu. Řekla mi pouze k tomu že se ji to nelíbí ať něco nezanedbam. Docela mě vystrašila, myslíte že to může něco znamenat? Na druhé ruce nic nemá. Děkuji za Vaše reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7209
25.10.20 20:10

Jako co bys měla zanedbat? To neřekla?

Nějak si to nedovedu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.10.20 20:25

@bublinek vůbec nevím, na otázku co zanedbam jsem dostala odpověď ja to tak nemyslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
25.10.20 20:28

Já mám na každé ruce taky jinak „faldiky“ a jsem zdravá :pankac:

v klidu, ve skoro 2 letech bych si mimino maximálně užívala a tchýni nebrala vážně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.10.20 20:35

@bublinek děkuji za reakce. Bohužel tohle není ani první ani poslední připomínka ohledně malé. Stále jen ma nějaké problemy na malou :think: u pediatra jsem asi už za blbku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
25.10.20 20:45

@Anetka 27 to znám, taky jsem s první dcerou chodila za dr. s debilními dotazy, ale zkus je nejdřív probrat selským rozumem a až pak se ptát, to se utřepe

Podle mě chtějí být babičky taky potřebné a myslí na dobro dítěte, to že můžou matku znervoznit si ani neuvědomují

asi bych vždycky její připomínky probrala s Googlem a pokud by to vykazovalo něco nebezpečného, to bych pak řešila s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.10.20 21:08

@bublinek většinou to dělám, ale na tenhle dotaz jsem našla pouze skrz nožičky. Právě zkouším tady než tam zas budu volat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
25.10.20 21:28

Vy vážně uvažujete, že byste volala lékařce kvůli tomu, že má dcera faldík? Ženská, proč tak hrozně řešíte, co Vám tchýně povídá? Já bych to pouštěla jedním uchem dovnitř a druhým ven. Vy jste matka Vaší dcery, poznáte pokud s ní bude něco špatně…

Kromě toho, každý máme rozdílné poloviny těla. Jednu nohu trochu větší, než druhou. Jednu půlku tváře jinou, než tu druhou… Takže faldík jen na jedné ruce je opravdu normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.10.20 21:38

Právě že volala, s manželem jdeme od sebe a ona ke mě chodi a hledá na male jen chyby… Bojím se abych neco nezanedbala a oni mi ji nesebrali… Tak vim že je to asi trapna otázka, ale ona je… To nemuzu ani napsal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
28.10.20 12:19

@Anetka 27 Buď v pohodě, já se ptala fyzio, ke které jsme chodili na kontroly vývoje po Vojtovce, že má jedno kolinko jiný než druhý a řekla mi, že je to faldík, že to tak bývá.

A možná někdy mám taky blbé otázky, ale za mě lepší pár blbých otázek než něco zanedbaného. :kytka: A to nejsem pod tlakem ze strany tchýně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama