Falešná pozitivita u testu po limitu

Anonymní
10.12.19 13:44

Falešná pozitivita?

Zdravím všechny, mám dotaz, jak jinak :) Včera jsem si dělala tt Gs mamatest comfort (v tyčince). V limitu byl negativni. Kdyz jsem koukla odpol, zdalo se mi, ze tam je duch a kdyz jsem to rozebrala a vyndala ten papírek, vyskočilo tam do půl hodiny tohle. Muze to byt chyba? Jako je to dost vidět, není to žádný duch, ale regulerni carka. Stalo se nekomu neco? Vecer jsem delala jeste digital a ten negativni, ale má slabší citlivost. Urcite vyzkousim dalsi test, jen jestli má nekdo podobnou zkusenost. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1787
10.12.19 13:49

Test platí v limitu. Byl neg. Další taky. Udělej si zítra jiný s citlivostí 10 a odecitej v limitu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
10.12.19 13:50

Proč rozebíráte proboha test? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
10.12.19 13:52

@PHV Protože přes to poškrábané plexisklo bylo prd vidět ;) Můj dotaz zněl jasně, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
10.12.19 13:55
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, jak jinak :) Včera jsem si dělala tt Gs mamatest comfort (v tyčince). V limitu byl negativni. Kdyz jsem koukla odpol, zdalo se mi, ze tam je duch a kdyz jsem to rozebrala a vyndala ten papírek, vyskočilo tam do půl hodiny tohle. Muze to byt chyba? Jako je to dost vidět, není to žádný duch, ale regulerni carka. Stalo se nekomu neco? Vecer jsem delala jeste digital a ten negativni, ale má slabší citlivost. Urcite vyzkousim dalsi test, jen jestli má nekdo podobnou zkusenost. Dekuji :kytka:

Tak to je ovšem čárka 8o ducha bych čekala..ale toto? Hezký..nikdy jsem po limitu nic takového neviděla. Ms už ti vynechala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
10.12.19 13:58

@Liška2014 Ahojky, jj… mešká dva dny. Ale mám ji nepravidelnou, takze tezko rict u me :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
10.12.19 14:00

@Mončiči21 a máš ještě test? Jako na digi může být brzo..ikdyž ten se většinou nemýlí..ale tohle je teda opravdu něco, co jsem neviděla nikdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
10.12.19 14:15

Těžko říct já nikdy ani za půl hodiny ducha ale ještě bych se neradovala pokud to bylo takto hodně po limitu..jinak záleží kolik si dpo a pokud si dělala večer tak jsem nemůže být negativní..udelej ráno citlivost 10 a uvidíš jestli bude sílit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
10.12.19 14:44

Pokud jste test rozebrala, tím pádem zničila, tak není nijak průkazný. Pokud to dobře chápu, jde vám o to, že když jste test rozebrala, tak tam druhá čárka byla, ale neprosákla na povrch? To je jaksi smysl toho testu - reagoval s močí, ale nemáte v ní hCG, tudíž barva neprosákla na povrch. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
10.12.19 20:17

Já měla jednou taky po limitu druhou čárku, těhotná jsem nebyla. Ale měla jsem ji slabounkou, určitě ne takto výraznou jako ty. Držím palce! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
13.12.19 13:51
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, jak jinak :) Včera jsem si dělala tt Gs mamatest comfort (v tyčince). V limitu byl negativni. Kdyz jsem koukla odpol, zdalo se mi, ze tam je duch a kdyz jsem to rozebrala a vyndala ten papírek, vyskočilo tam do půl hodiny tohle. Muze to byt chyba? Jako je to dost vidět, není to žádný duch, ale regulerni carka. Stalo se nekomu neco? Vecer jsem delala jeste digital a ten negativni, ale má slabší citlivost. Urcite vyzkousim dalsi test, jen jestli má nekdo podobnou zkusenost. Dekuji :kytka:

Dozvíme se výsledek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat