Falešné fotoalbum

2429
26.7.13 17:35

falešné fotoalbum

Chtěla bych upozornit na zřejmě falešné fotoalbum https://www.emimino.cz/…-life-10805/
všechno je zkopírované z http://www.5thvillage.me/u/ava_milan_/?…
a http://statigr.am/Ava_Milan_ :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
26.7.13 17:36

A jak můžeš vědět, že album nemá stejnýho autora…? Máš pro takovýhle tvrzení nějaký důkazy?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
26.7.13 17:40

Jééé ta je krásná :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13736
26.7.13 17:40

Ahojky, zrovna dnes jsem na uživatelku narazila v jedné diskuzi a vypadá to, že je to skutečně její dcera :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
26.7.13 17:42

Nezlob se, ale do fotoalba ať si každej dává co chce… Nehledě na to, že to fakt může být stejný autor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13736

Dokonce tam dávala fotku rodiny :mrgreen:, která v žádném z alb není ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ano je krásná, ale není dotyčné osoby na emiminu..tahle holčička žije v NY a ne v Praze jak tvrdí autorka fotoalba na emiminu..z fotek jasně poznat, že tahle rodina s českem nemá nic společného..taky jsem si s dotyčnou osobou delší dobu psala a nesedělo mi na ni hodně věcí, třeba když mi řekla že nemá žádnou fotku malé když byla miminko..a když jsem jí upozornila na mé podezření už neodpověděla..

• Nahlásit
  • Citovat
21860
26.7.13 17:43

A ještě „hrdinsky“ pod skrytou identitou. Co je na tvrzení o falešným albu tak intimního…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
26.7.13 17:45
@Anonymní píše:
Ano je krásná, ale není dotyčné osoby na emiminu..tahle holčička žije v NY a ne v Praze jak tvrdí autorka fotoalba na emiminu..z fotek jasně poznat, že tahle rodina s českem nemá nic společného..taky jsem si s dotyčnou osobou delší dobu psala a nesedělo mi na ni hodně věcí, třeba když mi řekla že nemá žádnou fotku malé když byla miminko..a když jsem jí upozornila na mé podezření už neodpověděla..

A že je tu spousta mamin žijících v cizině, tak to tak být nemůže…? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
26.7.13 17:46

Chci důkaz :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
26.7.13 17:46

Kdo by co měl z toho si sem dávat „falešné fotoalbum“? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
26.7.13 17:47

Tak Avinka ma na svem profilu jako bydliste New York, takze to jedine sedi, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3183
26.7.13 17:48
@Anonymní píše:

Muj manzel je Portorikanec, zijeme v CR… Jak muzes vedet, ze oni bydli v NY? A proc zrovna v NY? A proc by nemohli mit nic spolecneho s CR? Protoze u fotoalb na tech webovkach nejsou ceske prispevky? Muj muz ma u fotek ditete taky jen spanelske a anglicke komenty, nic ceskeho… :nevim: Pokud nemas zadne dukazy nez jen to, ze rodinka nevypada jako rodinka Novaku, tak si myslim, ze to docela hloupe… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882

Ty brďo, takové téma my jedem pryč :zed: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
@Anonymní píše:

ona ale v jedne diskuzi psala, ze zije v New Yorku…

jako uprimne, takhle vystajlovane dite ma malokdo i v tam a holcicka je na hodne obrazcich v originalech od Gucci a Chanelu, coz mi nezni jako bezna uzivatelka emimina, ale zas kdo vi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama