Falešně negativní covid test máte zkušenost? Syn očkování

71
5.11.20 21:11

falešně negativní covid test máte zkušenost? Syn očkování

Ahoj, máte někdo zkušenost negativní covid PCR test z nosu i z úst a přesto pozitivní? Byla jsem v rizikovém kontaktu už je to přes 14 dní, před týdnem první příznaky dušnost, nechutenství, průjem, a hlavně příšerné bolesti hlavy už se to semnou táhne týden, občas i motání hlavy, hlava mě bolela naposledy na střední vůbec na to netrpívám občas cítím i hleny v krku chvilku je mi líp chvíli hůř…Je potřeba říct, že nemám prostor ležet a léčit se mám dvě děti 2,5r a 4m o to taky jde pátý den příznaků jsem šla pro jisotu na test ten je negativní (šel i přítel taky negativ) brali mi z úst i z nosu zdálo se mi to fakt profi, ale stále kvůli těm příznakům mám pochybnosti a syn 4m má jít v pondělí na očkování kojím ho, ale spíme spolu v jedné posteli nějak ho před sebou nechráním…bojím se aby to třeba v sobě neměl a očkování se nějak nezkomplikovalo :nevim: Co by jste na mém místě dělali vy? Šly znovu na PCR? nebo šli na protlátky za jak dlouho vlastně na ně můžu jít a jaký jsou ty důležitý IGg nebo IGm? Mám z toho hlavu jak balon dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60930
5.11.20 21:14

@snažillka odložila bych očkování.. Jinak máš jiný Moribundus, covid neřeš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.11.20 21:18

Taky bych odložila očkování, přece nejsi OK, tak to doktorka pochopí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
5.11.20 21:21

Odložila bych, i kdybys covid nemela, tak jakakoliv nemoc je blba pri ockovani. Na protilátky muzes jit tusim 2 tydny od konce nemoci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
5.11.20 21:22

Muzes mit I chripku nebo jinou potvoru, ty respiracni viry se projevuji podobne. Ockovani odloz, myslim, ze kdyz zavolas, ze ti je blbe, tak te ani v ordinaci nebude chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
5.11.20 21:24

Ono je možný, že už sis tím prošla a jsi už negativní a tohle jsou prostě už jen dopady. My byli s manželem na testech (ja po 8 dnech od prvnich priznaku a manzel po 5 dnech). Já už negativní a manžel pozitivni. Uz je to 4 tydny a porad me boli hlava a klouby a trapi velka unava. Naše malá si tím pravdepodobne prosla se mnou jen s lehce zvysenou teplotou. Nedávno vyšel rozhovor s nějakým primářem porodnice, že novorozenec se od pozitivni matky nenakazi ani kdyz ho koji - resp. je to to velmi vzacne. Ale osobne bych pro svuj klid ockovani treba o 2 tydny odlozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9822
5.11.20 21:26

Posunula bych očkování :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5270
5.11.20 21:28

Očkování odloz. Víš ono i v covid době existují jiné nemoci než coronavir. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
5.11.20 21:28

Je přeci úplně jedno, jestli máš covid nebo jinou virózu :nevim:
Prostě v rodině je nemoc, takže očkování se odloží.
Ať je vám lépe, co nejdříve :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
5.11.20 21:30

Očkování je mi jasný, že odložit, otázkou je kdyby to byla viroza odložím o týden a když i za týden malý i já budeme ok naočkuju, ale co když je to covid to by to teprve mohl mít v sobě a za jak dlouho od covidu to je ta otázka co mě trápí :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
5.11.20 21:33

Jo a ještě taková perlička moje obě děti kašlou celoročně, mají oba reflux a ikdyž berou léky prostě furt pokašlávají, takže i tak je vždy těžké odhadnout, zda na něco neleze :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9338
5.11.20 21:33

@snažillka Covid je taky viróza, prostě u toho nedělej kovbojku, počkej 14 dní a když vám bude dobře, nechej očkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 21:51

Ano, měla jsem negativní test i při správně provedeném testu a několika dnech příznaků. A za pár dní tamtéž stejně zopakovaný pozitivní. Prý ta falešná negativita není nic výjimečného.

Ale ať j to, co je to, odkládám očkování, i pokud je někdo v domácnosti nemocný, jakkoliv. Že plně kojené dítě nemoc od matky nechytí, jsem četla mnohokrát, bohužel i tady mám při jiné příležitosti opačnou zkušenost. Takže odložit, kldně o 2-3 týdny.

• Citovat
  • Nahlásit
8543
5.11.20 22:55

Jednoznacne odlozit vzdy, kdy je kdokoliv z rodiny nemocny, kor u covidu.
Klidne o mesic ci dele, vubec o nic nejde!! Nestresuj se.
Vzdyt v teto situaci to ockovani ani nepotrebuje, kontakty s lidmi jsou velmi omezene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
5.11.20 23:31
@Lucie_Sx píše:
Jednoznacne odlozit vzdy, kdy je kdokoliv z rodiny nemocny, kor u covidu.
Klidne o mesic ci dele, vubec o nic nejde!! Nestresuj se.
Vzdyt v teto situaci to ockovani ani nepotrebuje, kontakty s lidmi jsou velmi omezene.

Nadtím jsme taky přemýšlela, jen nevím jestli mezi první a druhou vakcinou hexavakcíny může být větší prodleva, aby to na sebe správně navazovalo a nějak to neoslabilo účinek :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama