Falešně negativní test Clearblue týden po vynechané MS

Anonymní
9.10.20 19:10

Falešně negativní test Clearblue týden po vynechané MS

Ahoj, prosím o názor, jestli mám skutečně věřit výsledku testu :/
Minulý měsíc jsem sex měla jen jednou, z počátku - tak 2 minuty, bez kondomu, pak s kondomem, který byl po sexu úplně v pořádku. Myslím, že to mohlo být kolem 20. září.

Podle aplikace Můj kalendář měla ovulace proběhnout 19.září.
MS jsem měla dostat 2. října, takže před týdnem. Příznaky mám přesně jako při PMS už asi 2 týdny a mám dost oteklé a nafouklé břicho, které přísahám vypadá jak ve 3 měsíci :D dnes jsem si z odpolední moči dělala ClearBlue test a byl negativní, pak ještě nějaký klasický papírkový od Dr. Maxe, taky jasně negativní. Minulý měsíc jsem měla opožděnou menstruaci o 3 dny a o něco slabší, než jindy.

Ještě si udělám klasický test z ranní moči, ale asi zešílím tou nejistotou.
Co myslíte, můžu tomu, že je test negativní věřit? Výsledek už by měl být jasný, podle toho, co čtu z ostatních diskuzí. Dítě jsem teď neplánovala, ještě vzhledem k aktuální situaci :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1850
9.10.20 19:23

Vypadá to prostě na zpoždění, pravděpodobně těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
9.10.20 19:32

Jo, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
9.10.20 19:57

Nejsi těhotná, nemusíš si dělat 20 testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
9.10.20 22:53

Jakou nejistotou chcete zešílet? Test dvakrát ukázal, že těhotná nejste. Mě to přijde jako vcelku jistota :lol:

Nafouklá můžete být třeba z toho, že jíte hodně sacharidů, nebo protože se třeba hýbete méně než dřív, máte rozhozenou střevní mikroflóru… Těch důvodů může být hodně. Těhotenství je v této chvíli nejméně pravděpodobným důvodem. Příznaky podobné těm na PMS budou - hádat můžete dvakrát - prostě příznaky PMS :lol:

Být vámi, vůbec se nebojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama