Falešné odpovědi na inzerát

11
27.4.17 09:07

Falešné odpovědi na inzerát

Zdravím,
mám nově vystavený inzerát na kočárek a už se mi po 2. stalo, že mi přišla falešná odpověď, že má určitá osoba zájem. Poprvé to přišlo v češtině, jestli je položka volná a odpověď mám zaslat na e-mailovou adresu. com. Když jsem odpověděla, tak přišlo, že zpráva je nedoručitelná. Dnes mi přišla zase odpověď pro změnu v angličtině, opět odepsat na e-mailovou adresu. com. Co mám proti tomu dělat, aby mi nechodily odpovědi z falešných profilů? :roll: 1. profil už je na emiminu smazaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.4.17 09:12

Nereagovat na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 09:13

@ilush taky se mi to stalo a taky s nove přidanym kočárkem. Podle mne tomu nejde zabránit - jen ignorovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11829
27.4.17 09:15

@ilush též jsem chtěla zadat diskusi, prodávala jsem těh. autopás - přišla mi sem odpověď od jisté sofia…, když jsem na ni klikla, vypadlo to na titulní stránku emimina, napsala mi přes překladač, ať odpovídám na mailu.com, a chtěla ať si založím PayPal, protože nemůže jít do banky a internetové účetnictví nemůže mít, chtěla nebo chtěl ať pošlu různé údaje - mé tel. číslo, email na PayPal, nejdřív komunikovala tím překladačem, pak přišel dlouhý anglický mail, takže si myslím, že je to to samé, lekla jsem se nějakého podvodu a už jí-mu na maily neodpovídám, ale jak se proti tomu bránit? To by asi věděl @admin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12755
27.4.17 10:15

Dobrý den,

prosím, na tyto podvodné emaily nereagujte.

Hezký den,

Dominika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
27.4.17 10:35

Ano, taky mi to přišlo od sofia, to bylo min. týden a dnes mi přišlo od Johun… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
27.4.17 10:37
@admin píše:
Dobrý den,

prosím, na tyto podvodné emaily nereagujte.

Hezký den,

Dominika

Šlo by alespoň zrušit jejich profil, když vám to nahlásím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12755
27.4.17 19:26

Dobrý den,

@ilush určitě Jakékoliv podvodné jednání nám nahlašte a my obratem zablokujeme jejich přístup na web.

adminka Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama