Falešně pozitivní těhotenský test po potratu?

Anonymni
27.5.09 15:19

falešně pozitivní těhotenský test po potratu???

mám asi hloupý dotaz :oops:
jsem po umělém přerušení v 21tt pro vývojovou vadu, je to dva měsíce…včera mi test ukázal //, je možné, že by to mělo souvislost s ukončeným těhotenstvím? nebo už v těle nemůžou být hormony, co by test ovlivnily? díky za jakoukoli odpověď :wink: Verča

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36176
27.5.09 15:37

Ahoj, podle me bys mela nabehnout na gyndu, protoze by to mohlo byt cokoliv - jeste neklesla hladina po potratu, nejake zbytky placenty v deloze a nebo i nove tehotenstvi. Rozhodne asi dynamika te hladiny hormonu.
kolem 20 TTje hladina 4060 - 65,400 (http://drobcek.webgarden.cz/hladina-hcg), coz je pomerne velky rozptyl, kdybys byla v te skupine s vysokou hladinou, je asi mozne, ze by to jeste nekleslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30305
27.5.09 16:44

Nabehnout na gyndu bys mela kazdopadne,ale dle meho nazoru-POTE,CO UZ PLOD NENI V DELOZE,KLESAJI HORMONY RAPIDNE RYCHLE…

PROTO bych to spise videla na nove tehu…

Ja prodelala neco podobneho ,ve 20.tt,a za dva mesice uz jsem byla opet PLANOVANE tehu.....A mezitim jsem rozhodne dve carky na testu nemela-zkousela jsem si to totiz !!!!!

Ted nevim-je to pro Tebe dobra nebo nedobr\ zprava,anonymni???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
27.5.09 17:18

díky za odpovědi :wink:
rozhodně by to byla dobrá zpráva, zrovna jsme se začali snažit :wink: po UPT jsem měla dělohu čistou, ani revizi mi nedělali a na kontrole u mého gyndr. taky vše v pořádku :wink: koukám, že jsem se upsala, od zákroku je to už tři měsíce, ne dva…rozhodně chci jít k lékaři, jen jsem chtěla znát váš názor :wink: normálně sem chodím, ale nechci, aby se případné těhu rozkřiklo dřív než to budu mít potvrzené od gyndr. :wink:
každopádně moc děkuju :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
18640
27.5.09 19:54

Šťastná to ženo jak je možné že ti nedělali revizi dělohy? To jde? Mi přišlo že je to absolutní samozřejmost?????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36176
27.5.09 20:28

Jestli vysla cela placenta a obaly, tak proc - po porodu se taky nedela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18640
27.5.09 21:20

Mě se Pudli ptej???? Si myslíš že byl někdo ochotný čekat až se uvolní placenta? Porodila jsem a už mě vezli na sál… O přirozenosti tohoto zákroku nemůže být absolutně řeč!!!! Jen mě zarazilo že to někde jde, každá mamča co mě tady přišla povzbudit po podobném zážitku byla následně na revizi, tak mě to trochu zarazilo a upřímě i zamrzelo, jestli nebyl ten zákrok nutný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36176
27.5.09 21:27

Lacenka ja o tom vim kulovy - posli dotaz Kouckemu. Treba ma ten standardni postup nejake opodstatneni a to, ze ho autorce neudelali, bylo pochybeni proti postupum lege artis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
28.5.09 11:18

lacenko já si taky myslela, že mi budou dělat revizi…jak mi praskla a odtekla voda, přestala jsem mít stahy, píchali mi něco na povzbuzení činnosti dělohy, ale bez reakce, naopak mi toho narvali tolik, že jsem pak zvracela jako nikdy, miminko musel vytáhnout primář, bylo dolů zadečkem, pak i placentu, zavezli mě na UZV a prý jsem měla dělohu čistou, beze zbytků, byla jsem ráda, a ta 2 týdny u mého gyndr. taky vše v pořádku :wink:
pudoslavo díky za odkaz na ty hodnoty hcg, ještě jsem někde v poradně vyčetla, že po potratu klesá hcg každý druhý den o polovinu, takže u mě to snad už je to těhotenství :wink: díky :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
18640
28.5.09 14:43

Sice nevím co je Lege artis? , ale teď už v tom šťourat nebudu. Co se stalo nemůže se odestat, jen doufám že nic nepodělali a já toho „třetínka“ čtvrtýho brzy pochovám… JO a čím byl bobísek u porodu dolů, tak to jsem si při té rychlosti ani nestihla všimnout…A já sice nezvracela, ale protože do mě nakapali 4 flašky (3u porodu a 1 po ) oxitocinu tak jsem měla druhej den šílenej průjem…Ale co už… Já ti přeji ať je ta dvouproudovka nové Hcg a potom se nám přijdť veřejně prásknout, abychom mohli gratulovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
23.6.09 06:31

tak jsem se tedy přišla veřejně prásknout :D
nechtěla jsem psát dřív, týden jsem si ještě poležela v nemocnici kvůli špinění, ale nic to nebylo a včera mi můj gyndr. potvrdil srdeční akci :D
takže ještě jednou moc děkuju za rady, fakt mi to pomohlo, díííky :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
23.6.09 11:18

velká gratulace Soni a držíme všechny palečky co máme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
13.5.13 14:08

Ahoj holky, chci se zeptat 18.4. jsem byla nrveizi kvli ZT v 10.tt dnes mi vysel pozitivne tehotensky tes myslite ze je to nove tehu nebo jeste hcg z predelseho? Dekji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24233
13.5.13 15:07

@laduska123 Ahoj, klidně to může být HCG z minulého těhu. Někomu zmizí hcg až s první MS. Je otázka jak moc byl test pozitivní, jestli jen duch nebo silná čárka. Z minulého těhu by to měl být jen duch nebo slabá čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
13.5.13 15:18

@laduska123 jestly mela noromaln ms tak by to mel byt jen duch ale zalezi na sile carky ale i tak to muze byt uz nove tehu, udelej si dalsi za 3 dny a uvidis pokud carka zesily je to nove tehu, ja mela samovolne a hnet sem otehotnela 9. 12 porest a 2.1 uz pozityvni test a bylo to uz dalsi, navic pokud by byl test pozityvni i kdyz ho udelas pred spanim melo by to byt uz nove

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama