Falešný TT z důvodu diety?

Anonymní
24.5.20 13:49

Falešný TT z důvodu diety ??

Dobrý den, začala jsem držet dietu Břicháče Toma a dnes mám za sebou první týden a zjistila jsem že jsem těhotná.. dnes mám 7 dní zpoždění.
A tak se ptám jestli by test nemohl být falešný tím jak jsem držela tu dietu
A jestli jí mohu držet i dál. Není to dieta ale spíš zdravé stravování. Bez mouky a cukrů
Děkuji předem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50396
24.5.20 13:53

Jestli si v rámci té diety pícháš hCG, tak ano, jinak ani omylem dieta test neovlivní.
A zdravá a vyvážená strava je v těhotenství více než žádoucí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24373
24.5.20 14:01

Ne, dietou to fakt není :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
24.5.20 14:06

No mě nízko sacharidová strava rozházela hormonální systém. Vždycky jsem to měla pravidelné jako hodinky a teď buch - 2 dny zpoždění. Ale test negativní a těhotná jsem nebyla.

Jestli i po 7 dnech od zpoždění máš test pozitivní, tak gratuluji. Jsi těhotná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
24.5.20 14:09

Opravdu si nekdo muže myslet ze dieta způsobuje falešné pozitivní tt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9807
24.5.20 14:14
@splendis píše:
Opravdu si nekdo muže myslet ze dieta způsobuje falešné pozitivní tt :lol:

Jak vidíš, tak jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2568
24.5.20 14:18

:lol: :mrgreen: Ty kraso.. Obcas tu jsou perly… Ale tohle :lol: gratuluji k těhotenství :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4682
24.5.20 14:18

Jsi těhotná)) gratuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
24.5.20 14:26

To tu snad ještě nebylo. Že prý pozitivita z důvodu diety, ne fakt ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 14:45

Tak vám děkuji za odpovědi a taky za ztrapnění.. byl to jen dotaz.. o miminko se snažíme dva roky a o jedno jsem letos i přišla.. tak jsem se jen ptala protože už jsem nečekala že to vyjde. Ale dík :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
6390
24.5.20 14:59
@Anonymní píše:
Tak vám děkuji za odpovědi a taky za ztrapnění.. byl to jen dotaz.. o miminko se snažíme dva roky a o jedno jsem letos i přišla.. tak jsem se jen ptala protože už jsem nečekala že to vyjde. Ale dík :thumbsup:

A kolik ti je? :)

Jinak drzim palce, at je vse ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
24.5.20 15:02
@Anonymní píše:

Klid, to je tady teď docela rozšířená věc, urážet a schazovat ostatní. Nic si z toho nedělej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
24.5.20 15:13
@Salorka píše:
Klid, to je tady teď docela rozšířená věc, urážet a schazovat ostatní. Nic si z toho nedělej ;)

No tak promin, ale tohle… dieta prece nema vliv na tehotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
24.5.20 15:52

@Safrik chápu, ale trochu pohody tady by neuškodilo. Jsou tu daleko horší diskuze o ho. ně. Mě tohle nepřijde tak strašný jako milion jiných diskuzí, kdy testovat, vidíte taky ducha apod. Ale každýho věc :mavam: a každý na to máme jiný názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
24.5.20 16:03

Už jsem tu zjistila zajímavější věci (tedy až po nezbytném úvodním kole zesměšňování zakladatelky).

Naposled tuším o potížích z kombinace grapefruitu a hormonální antikoncepce a česneku a hormonální antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama