Farlin lahvičky aneb kdyz prcek nechce zadnou flasku

9785
16.11.09 23:12

Farlin lahvičky aneb kdyz prcek nechce zadnou flasku

Prosim o radu.
Sem tam potrebuji male dat mlicko z flasky.
Zkousela jsem avent, bez uspechu.
Zkousela sem canpool baby - rovnez.
zakoupuila jsem lahvicku od farlin se strecovou savickou hodne podobne bradavce nadsena, jak se mala konecne napije.
Jenze jsem narazila nejen na to, ze to mala opet nechce (je to proste prsomil), ale i na to, ze nam ta lahvinka tece bokama.
Samozrejem aktivka navod - resp prilozeny papir jsem vyhodila - necekala jsem nejaky problem :think:
Takze jsme tak nejak studovali ze snad to musi byt natocene tak aby se nahore tvorila bublina, ale i tak to tece, mala je pak mokra a ma toho vic na sobe nez v sobe. :think:

Nevite jak na tu flasticku??
popr jestli mi poradite jak ji „primet“ vzit si lahvinku, budu rada.
S prvni dcerou jsem problem nemela - pila mi z prsa i z flasky… s heslem „hlavne kdyz tece“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
17.11.09 08:54

Já mám od Farlinu 3. Tyhle - http://shop.i-tatinek.cz/…ml-p-10.html. Zezačátku žádný problém. Teď se mi ovšem stalo, že jsem jednu z nich upustila na zem a odštípl se mi kousíček té drážky a od té doby mi také trošku teče.

• Nahlásit
  • Citovat
5591
17.11.09 11:10

Jejiku já jsem měla odsávačku se zásobníkama z měkkého plastu,byla u toho i savička a super.je fakt,že malé nevyhovoval Avent taky,přisávala si vzduch bokem a jedla i 3/4h,pak byly a doteď jsou super MAM
http://shop.i-tatinek.cz/…e/bp-868.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
17.11.09 11:18

madi a musi to byt nejak spešl natočene, nahnute, pac nam to tece bokama. tusim ze je to stejna lahvinka…

jani, diky moc.. moc se mi do dalsi flasky jit nechce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
17.11.09 13:49

My vyhodili 4 druhy lahví a dudlíků až z DM MAM zabral a jedem nadále :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
17.11.09 21:03

Ahoj Jeje, taky jsem používala tuto flaštičku asi do necelých dvou měsíců věku Danečka. Pamatuji si, že jsem měla podobný problém, tekla mi. Přišla jsem pak na to, že tu flaštičku nesmím utáhnout moc, ale ani ne málo. Když jsem ji utáhla moc a nebo málo, tak tekla. Pak ještě na tom šroubovacím kolečku, jak se do něj vkládá savička, jsem měla takovou vystouplou drážku a tou jsem tu flaštičku točila nahoru, když jsem ji dávala Danečkovi a pak to vůbec nikudy neteklo. Teda doufám, že jsem to popsala nějak pochopitelně. Nevím, zda ti to nějak pomůže. Přikrmovala jsem, proto jsem pořizovala tuto flaštičku se savičkou, která simuluje prso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
19.11.09 00:33

Lakyno, jojo tu drazku jsem meli take nahore.
zkusim jeste to moc a malo utahnout :)

jeste jsme zjistili ze toho mlicka tam bylo asi moc.

Ja bych ji prave potrebovala pouzit kvuli starsi dceri. Trochu zarli a potrebuji sem tam stravit cas jen s ni.. a nechat malou jen s manzelem ..

jenze jak ji donutit si flasku vzit to fakt nevim.. :(
nechce poradne ani zadny dudlik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
19.11.09 08:03

JJ nechce to tolik utahovat a ne úplně plnou. Je fakt, že když jsem ji zaplnila po okraj, taky mi tekla.
Náš malý vzal tedy lahvičku na první pokus, úplně obyčejnou od babynova, jinou jsme doma neměli. Pak jsme koupili ten farlin a v pohodě. Ale zase si nikdy nezvykl na klasického dudlíka a to jsme jich taky vyzkoušeli spoustu. Nikdy se nenaučil ho správně dudat.

• Nahlásit
  • Citovat
9785
25.11.09 00:34

Prohledala jsem jeste zasoby dalsich flasticek..tak uz jich mame asi 7 a nic.. :nevim: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
8.7.10 07:04

Jeje tak zkus, aby jí dal flašku někdo jiný, třeba odejdi, protože Domís taky flašku moc nemiluje, ale když nejsem doma a krmí ho někdo jiný, tak úplná pohoda. máme tommee tippee a avent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama