Fat Killer a štítná žláza

Anonymní
5.5.20 00:20

Fat Killer a stitna zlaza

Dobry den,
mate nekdo zkusenosti s Fat Killer a Night burner od ladylab? Beru letrox 50 na stitnou zlazu a chtela jsem se zeptat, zdali to nesnizi ucinky toho leku, nebo jestli se to muze na to vubec uzivat? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25735
5.5.20 01:20
@Anonymní píše:
Dobry den,
mate nekdo zkusenosti s Fat Killer a Night burner od ladylab? Beru letrox 50 na stitnou zlazu a chtela jsem se zeptat, zdali to nesnizi ucinky toho leku, nebo jestli se to muze na to vubec uzivat? Dekuji

S

Složení 1 tobolky: Guarana extrakt (12 % kofeinu) 200 mg, kofein 100 mg, extrakt zeleného čaje (60 % polyfenolů) 50 mg, L-carnitin 50 mg, extrakt černého pepře (95 % piperinu) 5 mg, synefrin (Citrus aurantium extrakt) 10 mg, chrom (ve formě chrom pikolinátu) 40 μg (100 % RHP), protispékavá látka stearan hořečnatý, želatinová tobolka (Allura červeň AC, Candurin stříbro)

Letrox se má požít cca 5 minut před jídlem. Toto jeho účinek nevynuluje. Ale na zázračné účinky bez cvičení a úpravy stravy bych nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5129
5.5.20 05:49

Nemáš tu už jednu diskuzi? Že skoro nejíš a přibíráš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21005
5.5.20 06:42
@Russet píše:
S
Složení 1 tobolky: Guarana extrakt (12 % kofeinu) 200 mg, kofein 100 mg, extrakt zeleného čaje (60 % polyfenolů) 50 mg, L-carnitin 50 mg, extrakt černého pepře (95 % piperinu) 5 mg, synefrin (Citrus aurantium extrakt) 10 mg, chrom (ve formě chrom pikolinátu) 40 μg (100 % RHP), protispékavá látka stearan hořečnatý, želatinová tobolka (Allura červeň AC, Candurin stříbro)Letrox se má požít cca 5 minut před jídlem. Toto jeho účinek nevynuluje. Ale na zázračné účinky bez cvičení a úpravy stravy bych nečekala.

Koukam, to jsou lehce povzbudie účinky, mas pravdu, tohle tuky fakt nezabije :think: mozna dat si to pred cvicenim, bude se diky kofeinu trosku lip cvicit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
5.5.20 06:54
@PaníKadrnožková píše:
Koukam, to jsou lehce povzbudie účinky, mas pravdu, tohle tuky fakt nezabije :think: mozna dat si to pred cvicenim, bude se diky kofeinu trosku lip cvicit

Koukám, že jsem u toho spala. Má být cca 15 minut před jídlem. Možná to má lehce projímavé a odvodňující účinky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
5.5.20 08:05
@Russet píše:
Koukám, že jsem u toho spala. Má být cca 15 minut před jídlem. Možná to má lehce projímavé a odvodňující účinky :nevim:

má se jíst půl hodiny před jídlem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13370
5.5.20 09:45

Lady lab neprodává žádné léky, jen zbytečné, předražené, nefungující dopl'nky stravy.
Doplńky na hubnutí fungují jedině, když držíš dietu a máš dostatečně vysokou fyzickou zátěž. Ano, předražený doplněk před a po cvičení může někoho motivovat k tomu, aby fakt šel cvičit, když už tohle má. Ale to je tak všechno.

Fatkiller je kofein a troška carnitinu, to druhé je kys, linolová, což je mastná kyselina, kteoru máš normálně ve stravě, nedělá to vůbec nic, po vysoké dávce kofeinu z fat killera holt potlačíš únavu a budeš mít o trochu víc energie, ale stejně tka si můžeš dát velký kafe, žejo. nic z toho ti neudělá nic se štítnou žlázou.

Funguje jen dobře nastavená léčba tvých problémů, vyvážená strava a dostatek pohybu.

Na to, aby metabolismus fungoval co nejrychleji nepotřebuješ doplńky, ale potřebuješ dobře spát, dostatečně jíst, aby si pokryla svůj bazální metabolismusm a umět kompenzovat stres, aby se ti v krvi nehromadili stresvoé hormony (které se objevují i při nedstatku spánku, přeíře tréninku a nebo dietě, kdy nejíš dost)

Pokud tvoje potíže se štítnou žlázou pramení z autoimunitních probléů, tak má smysl uvažova to tom, že by si zkusila pár měsíců fungovat v tzv. paleo dietě, tedy s omezením cukrů a s dostatkem přirozených tuků a vlákniny a vyloučením lepku a mléka - taková změna stravy někdy s autoimunitnímu problémy umí pomoci.

mrkni na tuhle knihu https://www.melvil.cz/…rvnim-miste/

pokud umíš anglicky, tak v téhle je vysvětleno relativně podloženě, proč to může na autoimunitu fungovat plus nějaké předběžné studie. https://www.amazon.com/…p/1936608391

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.20 11:47

Ses štítnou žlázou bych teda žádné spalovače ani podobné přípravky nebrala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
5.5.20 19:24
@ka2ka píše:
má se jíst půl hodiny před jídlem

Mně doktor řekl 15 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
5.5.20 19:27
@Russet píše:
Mně doktor řekl 15 minut.

a mě už dva půl hodiny :D no takže sami ví p. r.d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
5.5.20 19:32
@ka2ka píše:
a mě už dva půl hodiny :D no takže sami ví p. r.d

A příbalový leták říká 30 minut. Já vstanu a beru prášek. Takže nejspíš to 30 minut do snídaně je. Když jdu do práce, tak určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
5.5.20 19:34

@Russet no vidíš a já musím hodinu aby mi to fakt zabralo zkoušela jsem těch 30 minut a to mi přišlo že to vůbec nefunguje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.20 19:35

Mně taky doktorka řekla 30 minut.
To jak poznáte, že vám to funguje? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25735
5.5.20 19:39
@Blondynka01 píše:
Mně taky doktorka řekla 30 minut.
To jak poznáte, že vám to funguje? :D

Tak já mám při půlročních krevních testech výsledky dobré. Beru jen 50 a ani před začátkem braní Letroxu jsem na sobě nic nepociťovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
5.5.20 21:13

@Blondynka01 já jsem unavenější a podrážděnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu