Facebook- jak se zachovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 02:11
Fb jak se zachovat?

Ahoj.Vim ze to je takovej nesmysl ale neda mi to se nezeptat na Vas nazor. Manzel ma mladsiho bratra. Mladsiho o dost let, takze by se dalo rici ze by mohl byt jeho syn. Situace v rodine nebyla dobra takze jsme si kluka vzali k sobe domu a ja se z manzelem o nej stridave starala z jeho druhou rodinou az do jeho dospelosti coz bylo 15let(dnes je mu 24let).Vzdy jsem ho mela rada opravdu jak vlastniho a mezi nasema detma a jim, nikdy nedelala rozdil. Zijeme v zahranici takze k nam pravidelne jezdi.Dnes k nam opet prijel na 14 dni.Ja mu vzdy vyvaruji, peru, naklizim, zehlim a delam ty klasicke veci jako bych byla jeho matkou.Ted me ale zarazila jedna vec.Vim ze to zni silene a sama si pripadam jako magor, ale prave sem zjistila :D ze si me nekdy pred 14 dny(to vim ze jeste v pratelich byl) teda nez se k nam vydal smazal na faceboku s pratel 8o. Ja Fb moc „nepouzivam ani neprozivam“ ale ted nemuzu spat a rikam si proc to udelal a ze me treba nema rad, coz me jen ta predstava boli. Oznamila sem mu tedy pred 14 dny ze sem tehotna a nebyl nadseny.Uz od jeho cca 15let sem mela pocit ze zarli ze sem mu vzala brachu.Tak se tak ponizuju ze budu za blbku a pisu sem a prosim jaky mate na to nazor?:).Proc se mazou pratele, rodina? Predpokladam ze sem asi teda neco provedla?:)Je vhodne se ho vubec na to ptat? Nevim ted jak se chovat. Nerikat nic a furt premyslet co sem udelala a nebo proc a zda me ma rad? Z jeho chovani se neda nic vycist. Spatne dava najevo city, coz je diky detstvi ktere prozil. Dokonce ani vztek ci smutek na nem neni poznat. Takze je proste necitelnej:D. Prosim o anonym. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 02:13

Omlouvam se.Chyby nelze opravit kdyz pisi jako anonym.Vidim, ze to je hruza:D.Zakladatelka

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 27.02.19 02:20

Jo, zeptala bych se ho. Na tom nic neni. Jestli zarli na mimino, je jeho problem, at mel osud jakykoliv. Ma si uvedomit, ze mu dost pomahate a rozhodne v jeho veku bych mu sluzku nedelala

Nell94
Nováček 8 příspěvků 27.02.19 02:27

Ahoj anonymko. Je to pár let zpátky, kdy jsme podobnou situaci řešili z naši sestřenicí. Z ničeho nic, si na fb smazala všechny z rodiny. Později se ukázalo, že prý někdo vynášel info, co tam měla ( její rodiče šli v tu dobu od sebe ). A tak to vyřešila tímto způsobem.
Tak mě napadá, nemá tam třeba něco, co nechce, aby si věděla ?
Nebo je docela klidně možné, že v Tobě začal vidět něco víc, a proto ta žárlivost na miminko, které čekáš. Možná se ho ta informace hodně dotkla, a smazáním si Tě z fb si trošku “pomohl“ …

Kassor
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 27.02.19 05:18

Urcite bych se zeptala, jestli ma nejaky problem. Taky bych s nim promluvila o miminku, preci jenom mu uz je 24let (sam by mohl byt uz tatou). Zalezi taky, jaky vztah jste celou dobu meli, ale starala ses o nej a jste rodina… Urcite to v sobe nedusit a nededukovat, to muze jen veci zbytecne ublizit.

vokishka
Extra třída :D 14000 příspěvků 27.02.19 06:31

Ja smazala z pratel vsechny,zustaly mi tam jen skupiny. A teda nikdo se nevyptaval.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 27.02.19 06:47

Jednou za čas projdu přátelé na FB a s těmi, se kterými nejsem přes FB v kontaktu (jsou na FB sporadicky, komunikuji s nimi jinými cestami), tak prostě smažu. Včetně rodiny. Třeba otce jsem smazala také a přitom za ním jednou měsíčně jedeme 200km tam a zpět.

Možná to není nic osobního. Pokud tě to trápí, zeptej se ho. Ale připrav se, že může říct i něco, co tě bude mrzet (stran tvého těhotenství). Možná potřebuje jen čas, aby se s tím smířil. No a také to může mít úplně jiné důvody (viz. výše uvedené - redukce toho, kam se šíří JEHO příspěvky). Takže to možná ani není tebou, ale jím.

kve-tinka
Závislačka 4834 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 07:09

Nevidela bych v tom nic extra. Proste nechtel mi “macechu” na FB. Ja tam taky nemam vsechny cleny rodiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 07:33
@Anonymní píše:
Ahoj.Vim ze to je takovej nesmysl ale neda mi to se nezeptat na Vas nazor. Manzel ma mladsiho bratra. Mladsiho o dost let, takze by se dalo rici ze by mohl byt jeho syn. Situace v rodine nebyla dobra takze jsme si kluka vzali k sobe domu a ja se z manzelem o nej stridave starala z jeho druhou rodinou az do jeho dospelosti coz bylo 15let(dnes je mu 24let).Vzdy jsem ho mela rada opravdu jak vlastniho a mezi nasema detma a jim, nikdy nedelala rozdil. Zijeme v zahranici takze k nam pravidelne jezdi.Dnes k nam opet prijel na 14 dni.Ja mu vzdy vyvaruji, peru, naklizim, zehlim a delam ty klasicke veci jako bych byla jeho matkou.Ted me ale zarazila jedna vec.Vim ze to zni silene a sama si pripadam jako magor, ale prave sem zjistila :D ze si me nekdy pred 14 dny(to vim ze jeste v pratelich byl) teda nez se k nam vydal smazal na faceboku s pratel 8o. Ja Fb moc „nepouzivam ani neprozivam“ ale ted nemuzu spat a rikam si proc to udelal a ze me treba nema rad, coz me jen ta predstava boli. Oznamila sem mu tedy pred 14 dny ze sem tehotna a nebyl nadseny.Uz od jeho cca 15let sem mela pocit ze zarli ze sem mu vzala brachu.Tak se tak ponizuju ze budu za blbku a pisu sem a prosim jaky mate na to nazor?:).Proc se mazou pratele, rodina? Predpokladam ze sem asi teda neco provedla?:)Je vhodne se ho vubec na to ptat? Nevim ted jak se chovat. Nerikat nic a furt premyslet co sem udelala a nebo proc a zda me ma rad? Z jeho chovani se neda nic vycist. Spatne dava najevo city, coz je diky detstvi ktere prozil. Dokonce ani vztek ci smutek na nem neni poznat. Takze je proste necitelnej:D. Prosim o anonym. Dekuji

Stalo se mi dost podobně, tedy z druhé strany. Smazala jsem vše a všechny a nechala profil pouze pro „klienty“. *(gastronomie). *vůbec mě nenapadlo co se tím může v rodině přihodit. Fb beru pouze jako komunikační stránku :nevim: půl roku se se mnou rodina může nebavila :lol: :lol: :zed: taková kravina :nevim: :nevim: :lol: :lol:

Uživatel je onlineplenkovedorty
Kecalka 270 příspěvků 27.02.19 07:50

Spis nechce, abys videla jeho prispevky..moc to prozivas..asi hormony.. Beres ho jako syna on tebe jako mamu a logicky na sitich nepotrebuje dozor :mrgreen:

veria
Nadpozemská drbna 25014 příspěvků 27.02.19 07:53

Já mazu lidi kteří sami nic nesdílí, ale všechno potom vi, proste ty co tam chodí jen sledovat oststni.

Šmoulice
Kelišová 7218 příspěvků 27.02.19 07:53

:roll: no katastrofa se stala. Vymazal si tě z Fb . No to je na mašli .

Asi prostě jen nechtěl, aby jsi viděla jeho příspěvky. Tak ten fb tak neprožívej :roll:

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 08:00

fb tak neprožívej a bráchu taky ne, je mu 24, dávno dospělý hotový chlap, jestli žárlí na tvé nenarozené dítě, tak je hodně trapný, prostě ho už taky odstřihni, na návštěvu ať přijede, ale zas to tak nežer a služku mu nedělej

Ijen
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 27.02.19 08:43

Vubec bych to neresila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:01

Prave ze ja Fb vubec neprozivam.Sporadicky jestli dvarat za rok dam fotku deti nebo zvirat a to jeste mam pratele rozdelene na skupiny.pratele a rodina a pracovni pratele.Pouzivam ho spise kvuli zpravam.Vim ze me me mel taky ve skupine ze jeho fotky sem nevidela (to sem brala normalne a rikala jsem si ze nechce abych nevidela s kym chodi :lol: ).
Zamrzelo me to tedy velmi,jeste kdyz vidim ze v pratelich ma stale byvalou manzelku manzela :mrgreen: a priznavam ze to me teda nastvalo proto ze ta ho nesnasela a nechtela aby k nim jezdil :lol: :cert: To mi asi vadi hodne 8)
Snazim se na to nemyslet,ale rano sem vstavala driv abych zadelala na knedliky co miluje a pri praci s testem mi stale bezelo v hlave „ja blba mu tu patlam knedliky aa on me nesnasi“
Muzu rict ze se za sve pocity ted velmi stydim a citim krivdu i kdyz se snazim rikat ze o nic nejde.Nechci ho konfrontovat ani nechci uz zit s pocitem ze me nesnasi a ze sem za kravu 8) .Staram se o nej vzdy jak o princatko proto ze sama sem vyrustala v nefunkcni rodine a on byl brambor ktery si kazdy prehazoval dokud nesel k nam.Tak me to proste mrzi.Navic z jeho chovani opravdu nelze vycist city a pocity vseobecne.Asi me fakt nejvic dostalo ze me smazal a zenskou co videl vsudy vseho 3× si tam nechal :lol: :oops: .Nevim co delat.Nerekla sem to ani manzelovi proto ze vim,ze ten by se ho na to zeptal a nechci byt za pitomu :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama