Reklama

Femara a další podpůrné přípravky. Co se s ní může kombinovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dixisa
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 24.09.18 12:23
Femara a další podpůrné přípravky.Co se s ní může kombinovat?

Ahoj holky doktorka mi předepsala Femaru. Mám jí brát teď ode dneska dvě tablety denně. Mám deset tabletek tudíž na pět dnů a v pondělí se mám dostavit na folikumetrii. Nemám problémy s ovulaci, ale chci se zeptat, dá se Femara kombinovat Gynexem popřípadě s Nosifolem? Jinak Femara je jako Clostilbegyt. Děkuji za odpovědi :hug:.

Reklama

Reakce:

dixisa
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 24.09.18 16:15

Holky fakt nevite? Některá? :)Prosím :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >