Femara a další podpůrné přípravky. Co se s ní může kombinovat?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 24.09.18 12:23
Femara a další podpůrné přípravky.Co se s ní může kombinovat?

Ahoj holky doktorka mi předepsala Femaru. Mám jí brát teď ode dneska dvě tablety denně. Mám deset tabletek tudíž na pět dnů a v pondělí se mám dostavit na folikumetrii. Nemám problémy s ovulaci, ale chci se zeptat, dá se Femara kombinovat Gynexem popřípadě s Nosifolem? Jinak Femara je jako Clostilbegyt. Děkuji za odpovědi :hug:.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 24.09.18 16:15

Holky fakt nevite? Některá? :)Prosím :mrgreen: :lol:

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 06.12.18 18:55

@dixisa ahoj! tak jak jsi dopadla s tou femarou?? já ji ted dostala předepsanou..

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 06.12.18 19:26

@Karolka89 Ahoj no folíky jsem měla dva,ale jeden se v růstu stopnul a nevím jestli dorostl nakonec :nevim:.Měla jsem Ovitrelle a pak jsem brala Gynprodyl a čekám na sobotu abych si mohla zopakovat test.Delala jsem dneska dva a něco málo jsem tam viděla :nevim:.Jinak jsem k ní pila Nosifol :mrgreen:.

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 06.12.18 19:48

@dixisa no tak to zní dobře! taky mám nosifol..ted beru utrogestan a čekám na MS abych mohla začít s femarou…brala jsi před tím clostil? nebo ti hned nasadili femaru??

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 06.12.18 20:03

@Karolka89 Nebrala jsem clostyl,protože předtím nebyl,tak jsem dostala Femaru.Ted když už je tak ho moc nechci,ale asi pokud to teď nevyjde tak si ho nechám napsat.

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 06.12.18 22:24

@Karolka89 A ty jsi měla clostyl předtím? A teď budeš brát Femaru?

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 07.12.18 06:27

@dixisa no já měla clostil právě 6 cyklů..folikul se pak i udělala jeden až dva..ale problém byl že já to brala v docela vysokých dávkách a ten clostil pak snižuje sliznici(což by ta femara neměla) takže já pak měla folikul ale sliznice třena 3mm..což je k prdu…
jak dlouho se snažíte??

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 07.12.18 10:54

@Karolka89 Aha takže clostyl máš vybraný a s Femarou se můžeš snažit i tak dál?A na jak dlouho?Jasně chápu snižuje sliznici proto k tomu holky berou Gynex :palec:.K Femaře Gynex má doktorka nedoporučila,ale Nosifol ano.Snazime se rok a tri měsíce s tím,že v září jsem byla na IUI,ale bylo z toho biochemko.

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 07.12.18 15:28

Ja k nemu pila kontryhel a stejne prd :))clostil jsem mela u obvodni gynekolozky a femaru mam ted z caru…tak uvidime..zatim beru utros.. 8o
Tak pak dek vedet jak dopadl test :mavam:

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 07.12.18 15:38

@Karolka89 Tak hodně štěstí ať to klapne :palec:.Jasně dám zítra vědět :kytka:.

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 08.12.18 16:18

@dixisa tak jak jsi dopadla? :)

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 08.12.18 17:19

@Karolka89 Ahojky omlouvám se dneska byl hektický den :lol:.No možná malinko sílí,ale lépe to jde vidět okem,bohužel jsem se to snažila vyfotit,ale nevím podívej se sama :hug:.Zítra zkusím maxe ještě :palec:.Jinak jsou to zase dvě značky,které jsem měla předtím oba dva jsou fialové a tam kde jsou dva testy tak ten vrchní je čtvrteční a ten spodní dnešní :palec:.

Karolka89
Kecalka 123 příspěvků 08.12.18 19:30

@dixisa a kolikáty den cyklus jsi dneska???

dixisa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 08.12.18 20:58

@Karolka89 Dneska jsem 12 DPO nejspíš :nevim: :think:.Ovitrelle byla 25.11. takže budu když tak asi zítra testovat :nevim:.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >