Femibion 1 bez jódu (1. trimestr bez jódu)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 1 inzerát 05.07.17 18:03
Femibion 1 bez jódu (1. trimestr bez jódu)

Holky v prvním těhotenství jsem brala Femibion 1 s jódem a teď v druhém jsem si až ted, ve 13.tt všimla, že celou dobu beru Femibion 1 bez jódu- manžel v lékárně chtěl Femibion 1 a lékárnice mu prodala ten bez jódu. Teď panikařím, protože všude čtu, jak těhotným jód chybí a lékaři že doporučují v těhotenství brát jako doplněk stravy jód v tabletách, nebo ve vitamínech pro těhotné. Že jinak hrozí špatný růst a vývoj miminka, špatný vývoj nervové soustavy a mozku a štítné žlázy, nižší IQ a problémy vlastně celoživotní. Já myslela, že mám ten s jódem a myslela jsem že mě švihne, jelikož rybám moc nedávám, za první trimestr jsem měla max. 8× tuňáka a ve stravě u nás prý dostatek jódu moc není a ze soli po nějaké době od otevření vyprchá. Celkově pestrou stravu spíše nemám, mám spíš nechutenství od začátku těhu :-( Je tady někdo, kdo v prvním trimestru nebral přípravek s jódem a mimčo je přesto ok? Díky moc.

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13533 příspěvků 05.07.17 18:06

@PaFi I kdybys nebrala nic, tak je větší šance, že dítě bude v pořádku, než že by mu zrovna chybělo to, co se v lékárně zapomnělo koupit. Klid. Moc se to s těmi vitamíny přehání. Spíš se snaž o tu stravu, až ti bude líp.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 1 inzerát 05.07.17 18:10

@Litta dík moc za uklidnění :-)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 05.07.17 19:22

Neboj, ja chtela chytre miminko s jodem, nesehnala jsem (na netu jo, ale nejak jsem byla leniva) a tak jsem koupila nejake „obycejne“ a taky je vse v pohode.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30750 příspěvků 26.06.18 21:48
@Valmonta píše:
jsou maminky které berou všechno, pak maminky co neberou nic a děti se rodí zdrave.
:mrgreen: :palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.18 23:07
@Valmonta píše:
jsou maminky které berou všechno, pak maminky co neberou nic a děti se rodí zdrave.

souhlasim, ono to takl ale opravdu je. některé se bohužel chovají jakoby těhotné vubec nebyly a děti jsou zdrave. Brát vitaminy v těhu není povinnost, ale pouze přístup maminky k miminku a sobě samé

Katus44
Závislačka 2900 příspěvků 27.06.18 23:45

To ma být reklama na Femibion??? Je tu rozjetych 10 diskusi o Fem. a všude anonym??? Divný :think:

Váš příspěvek
Reklama