Femibion 1 - dokoupit další balení?

45
4.7.20 13:34

Femibion 1 - dokoupit další balení?

Ahoj :)
Beru vitaminy femibion 1. Pise se tam, ze se to ma brat do konce 12. tydne. Mne to vychazi tak, ze jedno baleni doberu na konci 9.tydne.

Mam si potom koupit dalsi baleni femibion 1? Jeste na ty 3 tydny?

Moc dekuju za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15808
4.7.20 16:47

To máš úplně a naprosto jedno, stejně je to víceméně placebo. Investuj raději do kvalitní stravy, z té si tvoje tělo alespoň něco vezme. Umělé vitamíny většinou prosviští bez užitku a ty pak jen máš pocit, že jsi dítěti dala, co potřebuje a nesoustředíš se na pestrou stravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
5.7.20 13:31

@yna194 já mám jiný názor nez Janli, jsem ve stejné situaci jako ty a budu ještě dokupovat 1 balení. Pak hned navážu na femibion 2. Tolik kyseliny listové jako má femibion stravou získat nelze. To samé třeba jod, jestli teda nepiješ vincentku a nejíš často ryby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
7.7.20 18:10

...

Za me femibion naprosto super, muz ho kopil proaktivne a lekarka nas pochvalila urco bych jeste na 3 tydny koupila 1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 07:13

Ahoj, musím sem dát mou zkušenost s femibionem, také jsem ho brala a když jsem šla na odběry ve 30 týdnu a doktor ti řekne, že nemáš žádnou kys. listovou a chybí ti železo tak je něco špatně. Podotknu že vitamíny jsem brala cca do 28 týdne. Tak, že mi napsal úplně něco jiného moc bych se nespolehala na to že za ty peníze tam ta kvalita bude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama