Femibion 1 + omega 3 v prvním trimestru - špatně?

Anonymní
9.12.18 09:53

Femibion 1 + omega 3 v prvním trimestru - špatně?

Prosím, užíval jste někdo v prvním trimestru tuto kombinaci? Denně jsem od začátku tehu brala Femibion 1 a v lékárně mi pak byly doporučený tablety Omega 3, tak k tomu denně i ty. Jenže jsem se docetla, ze druhé zmíněné obsahují vit. A a D a ty ze nejsou doporučovány v prvním trimestru, navíc Decko je už obsazení v tom Femibionu. Tak mám teď obavy, jestli jsem něco nepokazila :( obojí jsem opravdu poctivě užívala každý den. Bohužel mám celkem smůlu na nekompetentní lékárníky, takže už nevěřím ničemu :(. Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1466
9.12.18 09:55

Lékař mi řekl, ze mám brát kyselinu listovou, nic jiného jsem nebrala a ani mi to neprijde podstatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
9.12.18 10:24

Ja beru vitaminD dlouhodobe, ziju v Australii,kde je to naopak hlidane a vysoce doporucovane. V dnesni dobe ma udajne vetsina populace (hlavne v tzv vyspelych zemich) nedostatek vitaminu D, takze u toho bych se predavkovani nebala. Brala jsem nejaky mistni tehotensky multivitamin plus k tomu jeste samotne D cele tehotenstvi a hodnoty jsem mela ne moc vysoko nad doporucovanym minimem.
Obecne tyhle ruzne multaky neobsahuji neejake toxicke davky, takze bych se moc nebala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
9.12.18 10:51

Zdravý člověk tohle vůbec nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu