Můžu brát Femibion 2, i když už nekojím?

Anonymní
27.11.18 12:58

Femibion 2 a vlasy

Holky zjistila jsem ze po pripravku Femibion 2 mam krasny vlasy. Kdyz ho beru, jsou pevne a rychle rostou, kdyz ho vysadim vlasy se zacnou vracet do puvodniho stavu, tj lamave a strasne jemne. Diky Femibionu mi vlasy ted narostly skoro do pasu, driv jsem je max mela na lopatky. Jenze jsem prestala kojit tak teoreticky uz Femibion nepotrebuju, ale nechci to vysadit kvuli tem vlasum. Myslite ze to porad muzu brat i kdyz nekojim, myslim dlouhodobe? Jinak zadny jiny pripravek na vlasy mi nikdy nepomohl krome tohodle. Samotna kys listova taky nepomaha

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

234
27.11.18 13:22

A ty jsi brala Femibion i po porodu jestli to tedy dobře chápu? Myslela jsem, že se bere v těhotenství… :think:
Každopádně pokud Ti zabírá, tak bych ho brala. Jsou to jen vitamíny a evidentně Ti nějaký vitamín chybí, který je v tom Femibionu obsažen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 13:24

Femibion jsem brala cele tehotenstvi a vlasy mi uplne prestaly padat. Ted kojim a dosel mi. Vlasy mi zacaly padat ve velkem. Jsou uplne vsude. :zed: Fakt by me zajimalo, co do neho davaji, ze to ma takovy ucinek.
Urcite ho muzes, i kdyz nekojis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
27.11.18 13:30

Holky a fakt myslíte, že to je tím Femibionem? Obvykle v těhotenství jsou vlasy pěkné a po porodu často padají ve velkém množství… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1732
27.11.18 13:33

@simelka Presne tak :potlesk: To nebude femibionem, ale hormonalnimi zmenami v tehu a pri kojeni. Hodne zenam zacnou vlasy padat a ztracet na kvalite az kdyz dokoji, potvrdila mi to kadernice. Takze ne Femibion, spis znovu otehotnet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 15:04

@Helca83 souhlasím. Je to spíš těmi hormony, ne Femibionem. Když jsem podruhé otěhotněla, hned od začátku se mi kvalita vlasů ohromně zlepšila, nemusela jsem je mýt třeba týden. A Femibion jsem začala brát až v průběhu 2. trimestru, takže ten za to asi nemohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 16:02

Ne holky me tohle delalo po porodu po cele kojeni (2roky) , ze kdyz jsem vysadila Femibion tak se hned kvalita vlasu strasne zhorsila, kdyz jsem ho zas nasadila hned se zlepsily, prestala jsem kojit az ted , takze to je fakt tim Femibionem

• Nahlásit
  • Citovat
234
27.11.18 16:51

Tak pokud to máš takto odzkoušené, tak třeba to fakt bude tím :think: A za jak dlouho se to na vlasech projeví, když ho znovu nasadis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 17:47
@simelka píše:
Tak pokud to máš takto odzkoušené, tak třeba to fakt bude tím :think: A za jak dlouho se to na vlasech projeví, když ho znovu nasadis?

Uz tak po 5 ti dnech

• Nahlásit
  • Citovat
1732
27.11.18 18:40

Tak to Ti stezi verim, sorry :mrgreen: To je spis placebo “jak prase”, vzdyt i pilule primo urcene na rust a kvalitu vlasu/nehtu se musi brat dlouhodobe aspon nekolik mesicu, aby mely ucinek… :nevim: Samozrejme ale dobre pro Tebe, kdyz Ti to funguje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 19:43
@Helca83 píše:
Tak to Ti stezi verim, sorry :mrgreen: To je spis placebo “jak prase”, vzdyt i pilule primo urcene na rust a kvalitu vlasu/nehtu se musi brat dlouhodobe aspon nekolik mesicu, aby mely ucinek… :nevim: Samozrejme ale dobre pro Tebe, kdyz Ti to funguje :)

Poprve kdyz jsem ho zacla brat tak to trvalo dele, ale kdyz to vysadim na 14 dni treba a pak zas nasadim tak to vidim takhle brzo , nevim jak by to mohlo byt placebo kdyz najednou je vlas zas pevny a vlasy prestanou padat

• Nahlásit
  • Citovat
3126
27.11.18 20:56

Mně se celý život třepily nehty tolik, že jsem si nemohla dovolit ani 2mm dlouhé. Vlasy roztřepené. Po femibionu mi narostly kvalitní vlasy -ne tedy do pasu, ale byla jsem nadšená. Nehty můžu mít najednou dlouhé jak chci. To fakt celý život neznám. Beru proto femibion i po kojení už nekolik let. Hormonama to nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 21:12
@sediza píše:
Mně se celý život třepily nehty tolik, že jsem si nemohla dovolit ani 2mm dlouhé. Vlasy roztřepené. Po femibionu mi narostly kvalitní vlasy -ne tedy do pasu, ale byla jsem nadšená. Nehty můžu mít najednou dlouhé jak chci. To fakt celý život neznám. Beru proto femibion i po kojení už nekolik let. Hormonama to nebude :lol:

Super takze teda myslis ze to muzem brat porad a neskodi to nicemu? Nepozorujes na sobe nejaky vedlejsi ucinky? :mrgreen: prece jen je to umely a nevim zda v tom nejsou z dlouhodobeho hlediska nejake skodliviny.. ale jsem rada ze to mas stejne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama