Femibion po MA a snažení

371
1.8.13 11:11

Femibion po MA a snažení

Ahoj holky, tak mám po zamlklém potratu za sebou druhou menstruaci, brala jsem už před MA kyselinu listovou, teď jsem najela na Femibion 800 a protože máme také po svatbě, rozhodli jsme se, že zkusíme štěstí znova. Máte zkušenosti jak s Femibionem, tak s těhotenstvím po zamlklém potratu? Díky moc všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3876
1.8.13 11:20

Ahoj, mrzí mě že sis tím taky prošla. Já mám zkušenosti s obojím, při druhém těhotenství jsem brala Femibion a skončilo zase MA. Tím tě nechci strašit, spíš abys na něj zbytečně nesázela.
Při třetím jsem brala GS Mamavit+obyčejnou listovku, abych měla příjem kys. listové 800 mg, vyšlo mě to cca na polovinu a těhotenství vypadá nadějně:-) Byla jsem na genetice a našla si úžasnou gynekoložky a obě mi potvrdili, že důležité je jen o množství kys. listové, ne typ vitamínu. A to mám mutaci MTHFR, při které taky Femibion doporučují. Přijde mi akorát dost drahý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
1.8.13 12:20

Femibion je jen predrazeny klasicky komplex vitaminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2599
1.8.13 12:20

Ahoj,
mě gynekoložka Femibion doporučila, protože prý obsahuje aktivní listovku, prý některé ženy nedokážou listovku z jiných preparátů vstřebat. Taky mám za sebou dvě zamlklá těhotenství, potřetí se zatím nesnažíme, ale ten Femibion už pro jistotu beru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
1.8.13 12:54

Ahoj, já při prvním těhu brala obyčejnou listovku a dopadlo špatně - taktéž zamlklé v 11. týdnu. Potom jsem najela na Femibion a již jsem ve 23. tt.
Samozřejmě ale nemohu tvrdit, že to je tím. Držím moc palce, aby to napodruhé vyšlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama