Femibion vliv na ovulaci?

9.2.16 18:28

Femibion vliv na ovulaci?

Ahoj holky jsem tu nová a odpověd jsem v tematech nenašla, tak prosím o radu či podobné zkušenosti.. Ve skratce..před 7 měs. jsem vysadila HA vždy jsem mela MS pravidelnou na minutu a i po vysazeni byl cyklus 27-28 dni. Začala jsem zobat Femibion a pit kontryhel před 2 měs. s tim, ze uz na to hupnem :lol: a hned prvni cyklus prišel nečekaně uz za 24 D, ale co hlavně vždy jsem mela zhruba uprosřed ukázkovy hlen několik dni, ten zmizel a dle ovutestu (BT nezvladnu měřit, kvuli praci vstavam pokažde jinak) ovu zmizela taky :( dalši mesic taky nic.. myslite, že je možné aby to bylo po tom femibionu, že mi to proste nesedí a rozbhodil ovu?? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Merck Femibion 1 (800)?

Přidejte zkušenost s Merck Femibion 1 ...
Napsat příspěvek

Reakce:

20207
9.2.16 18:45

@Fabien34 Femibion jsou jen vitamíny, žádné hormony. Takže ten Ti s cyklem rozhodně nic neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
9.2.16 18:46

Popravdě, spíš než Femibion bych sázela na ten konryhelový čaj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 18:54

Děkuji :) vim, že hormony to nejsou, ale preci jen, treba mi to nesedi, ja nemohla driv brat ani vitaminy centrum pro ženy normalne jsem po nich zvracela :nevim: :lol: :lol:. A co ten kontryhel?? Bylinky jsou taky mocný :D a nebo už jsem uplný psycho a udelala jsem si to sama tou mou hlavou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 19:07

Já po šesti měsících snažení nasadila femibion. Cyklus pred tim pravidelný ovulace 18 DC lutealni fáze 12 dni. V měsíci kdy jsem femibion nasadila ae ovulace posunula na 21Dc potvrzeno ovulacnima testama mereni BT. V ten měsíc jsem i otěhotněla.
Zatím to nemam potvrzeni doktorkou tak se omlouvám za anonym.

Sázela bych spíš na kontryhel. Piješ ho celý cyklus nebo jen čas cyklu? Já ho pila před prvním těhotenstvím a bylo mu řečeno že se má pit jen prvních 14dni cyklu. Ale ja ho po třech měsících vysadila moc mi nedělal dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
41387
9.2.16 19:16

@Fabien34 Femibion určitě ne, ale kontryhel to udělat může - někomu prostě nesedne :nevim: mě zas cyklus prodloužil a nemohla jsem ho pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 19:45

Diky moc holky, na gyndu jdu až 25.2.tak se mi nechtelo cekat nez to proberu s dr. A tobe anonymko moc držim pesti at to klapne :palec:
Jinak kontryhel piju vždy od začatku MS a max 15 dni. Tak ho zkusim ted vynechat, mam to dostat 19.2. Tak snad ovu přijde, bohužel ji necitim tak jak nektery holky tu pisou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama