Femibion vs. Gynex

12
17.4.17 12:37

Femibion vs. Gynex

Ahoj! Plánujeme miminko a používám proto Femibion 1, kde jde prý vše potřebné. Chci se ale zeptat, jestli je lepší Gynex (ano, já vím, je to něco úplně jiného). Jde mi o to, který z těchto dvou přípravků lépe napomůže k otěhotnění. Po otěhotnění bych brala ten Femibion, kde je vše důležité pro miminko, ale nevím jestli není lepší ten Gynex k tomu, aby nějaké mimi vůbec bylo. :) Jestli mi rozumíte… :think: A nebo nejlíp - jde používat obojí zaráz? Máte někdo zkušenost? Abych se zas něčím nějak nepředávkovala… :nevim: :zed:
Díky, jsem v tomhle všem ještě začátečník, tak prd vím. :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1200
17.4.17 13:16

Určitě nevím zda jde použivat oboje dohromady, ale dost vím o Gynexu. Gynex je koncentrát bylin, myslím, že tím by se mělo začínat. Ja po měsící kapaní Gynexu otěhotněla hned. Ten druhý lék už je zdrav. přípravek a ten bych si vzala v připadě, že by to nějaky čas nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
17.4.17 13:56

Femibion jsou vitaminy. Gynex byliny, ktere resi fungovani vajecniku atd. Takze ano, muzes brat oboje

• Citovat
  • Nahlásit
8586
17.4.17 14:10
@Leona321 píše:
Ahoj! Plánujeme miminko a používám proto Femibion 1, kde jde prý vše potřebné. Chci se ale zeptat, jestli je lepší Gynex (ano, já vím, je to něco úplně jiného). Jde mi o to, který z těchto dvou přípravků lépe napomůže k otěhotnění. Po otěhotnění bych brala ten Femibion, kde je vše důležité pro miminko, ale nevím jestli není lepší ten Gynex k tomu, aby nějaké mimi vůbec bylo. :) Jestli mi rozumíte… :think: A nebo nejlíp - jde používat obojí zaráz? Máte někdo zkušenost? Abych se zas něčím nějak nepředávkovala… :nevim: :zed:
Díky, jsem v tomhle všem ještě začátečník, tak prd vím. :oops: :lol:

Je důležitá kyselina listová, a začít užívat nejméně tři měsíce před otěhotněním a ta je ve Femibionu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8586
17.4.17 14:11

@Leona321 P.s.: tudíž každý preparát je na něco jiného a vzájemně není v kontraindikaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
17.4.17 16:29

No super, tak snad nic nezkazím, když si pořídím i Gynex a budu užívat obojí… A pak doufám, že budou dvě // :potlesk: Díííky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama