Femibion1 nebo pregnafolin??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 17:07

Femibion1 nebo pregnafolin??

Dobrý den, chtěla bych poradit, ale nejdříve napíši něco o sobě..
Je mi 21 let, od 14 do 18 jsem brala HA, v 18 jsem vysadila takže 3 roky neberu, s přítelem jsme spolu 8 let (byla to dětská láska, která pokračuje :mrgreen: :srdce:).
Za ty 3 roky se ani jednou nezadarilo, lékaři říkají že máme čas, jsme mladí.
To ano, ale už by bylo na čase :srdce:.
Možná je to vysokou váhou, kterou se snažím snížit, začala jsem více sportovat, jist zdravěji, ale k tomu všemu bych chtěla brát něco na podporu početí.
Je lepší FEMIBION 1 NEBO PREGNAFOLIN??
Budu ráda za názory na tyto 2 značky léků.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1628
8.10.21 17:11

Tak ani jedno ti nezaručí, že otěhotníš. Jsou to jenom vitamíny. Já brala Pregnafolin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4078
8.10.21 17:21

Tuším že ve Feminionu je zastoupeno více různých vitamínů, ale jistá si nejsem. Každopádně otěhotnět ti nepomůže ani jedno z toho, je to k tomu, aby v samotném začátku těhotenství, kdy o něm ještě ani nevíš, mělo tvé tělo dostatek vitamínů. Ale k samotnému otěhotnění to určitě nepomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23575
8.10.21 17:28

Jsou to jen vitamíny, který stejně neumí tělo zpracovat. Jen předražený placebo, který nemá na otěhotnění nejmenší vliv. Radši investuj do kvalitní stravy. Pokud máš nadváhu, nech si u gynekologa zkontrolovat hormonální profil a ovulaci, jestli nemáš syndrom polycystických ovárií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
8.10.21 17:42

Max bych koupila nastepenou kyselinu listovou a zainvestovala do ovulačních testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
8.10.21 19:39

To nejsou vitamíny na podporu početí, ale pro vývoj plodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.10.21 10:07

Já bych si s tím dovolila nesouhlasit. Já brala Femibion, i když jsem neplanovala těhotenství, kvůli štěpené kyseline listové, kterou moje tělo jedinou přijme, protože mám leidena a MTHFR a v krevním obrazu to bylo hned vidět, že to pomáhá a hodnoty vitamínů se zvyšují. Taky tam je hodně béčka, což pomáhá k prodlužování cyklu, pokud má někdo krátký. Vitamín D je taky hodně důležitý. A dle krevního obrazu ty vitamíny opravdu do těla jdou, takže ne, že by to tělo neumelo zpracovat. Taky mi to pomohlo při bolestivé ovulaci. Je sice blbý, že jsem pak nevěděla přesný den, ale alespoň mě nebolelo břicho. MS mám celý život na den přesně, takže nevím, jestli to něco udělá nebo ne. Každopádně to není vůbec špatný doplněk k početí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
9.10.21 10:31
@Zuzik86 píše:
Já bych si s tím dovolila nesouhlasit. Já brala Femibion, i když jsem neplanovala těhotenství, kvůli štěpené kyseline listové, kterou moje tělo jedinou přijme, protože mám leidena a MTHFR a v krevním obrazu to bylo hned vidět, že to pomáhá a hodnoty vitamínů se zvyšují. Taky tam je hodně béčka, což pomáhá k prodlužování cyklu, pokud má někdo krátký. Vitamín D je taky hodně důležitý. A dle krevního obrazu ty vitamíny opravdu do těla jdou, takže ne, že by to tělo neumelo zpracovat. Taky mi to pomohlo při bolestivé ovulaci. Je sice blbý, že jsem pak nevěděla přesný den, ale alespoň mě nebolelo břicho. MS mám celý život na den přesně, takže nevím, jestli to něco udělá nebo ne. Každopádně to není vůbec špatný doplněk k početí.

Jo, to je tak jediné kyselina listová ve formě folatu. Ale k samotnému početí ti nepomůže ani stojka po styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.10.21 10:42

@P4ja Tak jasný, ale když se to díky vitaminum dá alespoň všechno do pořádku. Srovná cyklus, tělo doplní vitamíny, železo, tak to určite k něčemu je, takže bych to zas tak nezatracovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
9.10.21 10:49
@Zuzik86 píše:
@P4ja Tak jasný, ale když se to díky vitaminum dá alespoň všechno do pořádku. Srovná cyklus, tělo doplní vitamíny, železo, tak to určite k něčemu je, takže bych to zas tak nezatracovala.

No, pokud jíš dobře, tak vitamíny moc nepotřebuješ. A fakt si nemyslím, že femibion srovná cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.10.21 10:56

@P4ja Určitě prodlužuje, to mám vyzkoušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
9.10.21 11:57
@Zuzik86 píše:
@Zuzik86 píše:

No, to samo o sobě nic neřeší. Kdyby to bylo tak dobré, tak už to určitě někdo doporučuje na tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat