Femigard a jeho účinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 02:21
Femigard a jeho účinek

Zdravím všechny. Ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s Femigardem. Už půl roku se s přítelem snažíme o miminko. Ale mám rozhozený cyklus, někdy trvá 62 dní, jindy 58, 49 atd.. Doktorka mi doporučila právě Femigard na srovnání cyklu a zároveň prý podporuje i početí. Máte s ním někdo zkušenost?
Je mi 22, to že chci miminko takhle mladá vím už dlouho, vím co od života chci. Když vidím kolem sebe šťastný maminky s dětmi, je mi smutno, ráda bych už měla svoje. Vím, že se i říká, že je to v hlavě a nemá se na to myslet, ale to je těžký ????

Reakce:
iizabela
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 12:37

Jo…já brala,cyklus ukázkově pravidelný a otěhotněla jsem velice rychle…jsou to čistě bylinky,určitě bych vyzkoušela na vašem místě :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 20:58

@iizabela
Super, tak to vyzkouším, doufám, že taky zabere. Děkuji za radu :)

Elen89
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 14:14

Já ho brala 2 měsíce a zadařilo se. Krásně srovnal cyklus. Jen nevím, zda ho můžu brát i v těhotenství.

Elen89
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 14:21

Holky nabízím 2 lahvičky Femigardu. Jedna za 300kč. Kdybyste měl někdo zájem… :)

IMRKA
Nováček 6 příspěvků 07.12.18 14:20
Femigard, Gynex - snažení

Ahoj holky, tak my jsme se začali s manželem snažit asi v březnu. Nikdy jsem neměla cyklus pravidelný, většinou delší cykly a ještě v půli krvácení. Nikdy jsem to neřešila, myslela jsem si, že to je prostě rozhozenýma hormonama a menses že prostě „blbne“. Začala jsem brát listovku a Macu, abych se těch problému zbavila a cyklus srovnala. To jsme tomu nechali volný průběh. Pak asi v červnu jsem nasadila Gynex, ten - si myslím, že mi akorát jen prodloužil cykly a posunul ovu (cca 38 dní). Do toho jsem ale stále krvácela v půli (ale nebylo to ovu špinění, opravdu krvácení i 3-5 dní a potvrzená ovu později). Někdy o prázdninách jsem s tím byla u doktora, ten si pořád myslel, že to je ovu špinění, udělal mi hormonální rozbor, no vše v pořádku. Pak jsem si dělala ovu testy, trochu jsme i časovali „tulení“ jak se tomu tady říká a pořád nic. Potvrzená ovu byla vždy až po tom krvácení, už jsem z toho byla nervozni, protože to krvácení bylo jako opravdová menses, no a to jsem říkala, že i kdyby se podařilo oplodnění, tak se vajíčko nemá kam uhnízdit, když všechna výstelka odejde… ne, že bych nějak stresovala, ale štvalo mě to. No pak jsem si asi v říjnu koupila Femigard, že zkusím ještě toto a pak už žádné ani bylinky, nic. S doktorem jsme se domluvili, že od dalšího cyklu (prosince) mi dá Clostík a Oestrogel. V půli listopadu zase krvácení 2 týdny po menses, asi 5 dní a silné, tak jsem říkala, tak to je pasé, budu se soustředit pak už jen na ten Clostík, co to udělá. No a světe div se, menses se opozdila (furt jsem ale myslela, že to bylo tím krvácením), tak jsem zkusila test a pozitivní… Nechápala jsem, když mi to ještě zase tak blblo. V úterý jsem byla u dr. a 4,5 týdne těhu :) tak snad se všechno podaří, Femigard chci brát do toho 12. týdne. Nevím, jestli za to může Femigard, ale když se to tak vezme, tak po měsíci a půl užívání, vlastně hned první cyklus braní se to podařilo. Jo a brala jsem 1,5 lžičky ráno a večer. Za mě jen doporučuju. Držím palce všem. J.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >