Feminilift laserové omlazení intimních partií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jahodka82
Nováček 8 příspěvků 11.02.19 03:19
Feminilift laserove omladenie intimnych partii

Chcela by som si popisat o mojich skusenostiach.Ja som bola na vaginoplastike v Banskej Bystrici u Dr. Bielika. Stálo ma to 1110 eur.Po case som nebola uplne spokojna tak teraz 5.2 som bola na feminilifte omladenie vaginy laserom. Teraz musim povedat ze som spokojna lebo posva sa mi stiahla uz na 50 %.Idem na toto osetrenie este dva krat aby bol vysledok perfektny. Stalo ma to v Ziline 230 eur.

Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 11.02.19 06:21

Díky za info :lol: :lol: :roll: Ve 3:19 psát o plastice <|>, asi slušnej matroš.. :pankac:

aiwwa
Generální žvanilka 20703 příspěvků 11.02.19 06:28

Fotky by nebyly? :mrgreen:

jahodka82
Nováček 8 příspěvků 11.02.19 06:45
Preboha

Urcite tu budem zverejnovat fotky mojej novej pindy. :roll:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 11.02.19 06:49
@jahodka82 píše:
Urcite tu budem zverejnovat fotky mojej novej pindy. :roll:

On stačí ten příspěvek sám o sobě… :roll:

jahodka82
Nováček 8 příspěvků 11.02.19 06:54

Co je na tom?Ved to je normalne ze som bola na vaginoplastike a potom som skusila laser.Zalezi mi na tom ako vyzeram tam dole.Trpim na inkontenciu takze som tento problem riesikla aj so zdravotneho hladiska.Po porode ma nastrihli a bola som potom dost volna.Takze som to neak riesila.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33894 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 07:08

Zajímala by mě otázka, jestli z důvodu inkontinence nemůžeš požádat pojišťovnu o proplacení příp. o příspěvek na provedení zákroku? Nebo sis vybrala lékaře, který dělá pouze placené zákroky? :nevim:

jahodka82
Nováček 8 příspěvků 11.02.19 07:19
inkontencia

Ja zijem V Nemecku a mam nemecke poistenie.Dozvedela som sa ze zo zdravotneho hladiska by mi to moja poistovna co sa tyka operacie posvy teda sitia preplatila.Ale ja som to nevedela tak som zaplatila za operaciu v Banskej Bystrici 1100 eur.Ten laser poistovna nepreplaca,robia to len sukromne gynekologicke kliniky.Je to novinka na trhu a uz po prvom zakroku sa mi posva stiahla a inkontencia je skoro nulova.

aiwwa
Generální žvanilka 20703 příspěvků 11.02.19 08:40
@jahodka82 píše:
Urcite tu budem zverejnovat fotky mojej novej pindy. :roll:

To byl vtip. :kytka:

aiwwa
Generální žvanilka 20703 příspěvků 11.02.19 08:42

Proč mám pocit, že je to reklama…

jahodka82
Nováček 8 příspěvků 11.02.19 08:52

@aiwwa Nie nikomu nerobim reklamu len chcem zdielat skusenosti.Ci to tiez niektora z Vas vyskusala?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33894 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 12:36

@jahodka82 :kytka: Díky za odpověď.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >