Fena jí synova hovínka

287
2.1.20 12:27

Fena nam ji synovy hovínka, co s tím

Hezký den.
To, ze psi obcas ji hovinka vím, ze se deje. Co se mi ale dneska stalo mi opravdu hlava nebere. Dala jsem syna ( 1 rok) na nocnik, fenka ( čivava) u nej sedela, on ji hladil a vsechno bylo normální, az do chvíle, kdy se syn zvedl z nocniku. Jeste, nez jsem ho stihla utrit, fenka se nahla do nocniku, čapla hovínko a ladovala ho do sebe tak, ze ho skoro az vdechla. Nikdy předtím to neudelala.
Parkrat se stalo, ze si treba vytahla z kose plinku a zatahla si ji do pelechu, ale tohle mi vyrazilo dech.
Nekdo nejake zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7433
2.1.20 12:34

Říká se, že když jí psi exkrementy, tak jim něco chybí. Zkus pohledat. Jinak mě se to taky párkrát s fenou stalo, když byly holky malé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
2.1.20 12:41

@anupati jj, taky jsem právě cetla, ale brala jsem to, ze se to tyka hovinek venku nebo proste zvirecich, ale, ze mi si pocka, az malej dokadi a hladobe po nem hupsne jsem teda necekala 😀 a co jsi delala, když je jedla vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
2.1.20 12:48

Prosimtě a krmis jí dost? Naše čivavy jsou mrchy rozmazlené. Plemeno které má stopku, takže kvalitní granule lze mít nonstop v misce. Jídelníček jim zpestřuje ovoce a zelenina (kaki, okurek, paprika), šunka s nízkým obsahem soli, sýr kradou taky.. tohle by fakt neudělali :D

• Citovat
  • Nahlásit
287
2.1.20 12:54

@Waterfall určitě. Nikdy nemela nedostatek. Nikdy to u nas nebylo, ze by mela misku jen večer. Piti i vodu mela porad k dispozici. Davam ji je na linku jen kdyz jsem s malym v kuchyni, protože vodu vyleva a granule se snaží jist. Vzdycky ji ale az vecer, protoze vi moc dobře, ze ji syn vzdycky dava maso z obeda, ovoce, kdyz svaci. Takze stravu ma pestrou, ale zdravou (synovi nedavam korenene ani sladké)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
2.1.20 12:58

Jo ten náš psí dobytek to dělá taky když ho neuhlidame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7433
2.1.20 13:11
@Ssmajlik píše:
@anupati jj, taky jsem právě cetla, ale brala jsem to, ze se to tyka hovinek venku nebo proste zvirecich, ale, ze mi si pocka, az malej dokadi a hladobe po nem hupsne jsem teda necekala 😀 a co jsi delala, když je jedla vám?

Hovino jako hovino, no :lol: Ani nic, jen jsem se snažila, aby neměla příležitost. Plus nějaké doplňky jako Pangamin, minerály, pojídala čerstvou trávu a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
2.1.20 13:30

@anupati no bezva :) tak to zkusíme nejake ty doplnky stravy a uvidíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
2.1.20 13:30

Nas pes delal to same, fakt nechutne… jineho bobku se nikdy nedotkl, ale nocnik jsme museli hlidat… nevim proc to delal, nic mu nechybi, zdravi prospivajici pes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7433
2.1.20 13:37
@Ssmajlik píše:
@anupati no bezva :) tak to zkusíme nejake ty doplnky stravy a uvidíme :D

Já jsem si i říkala, jestli to není nějaká smečková záležitost. Jako že třeba pojídáním bobků přijímá nadřazenost nového člena domácnosti, nebo tak dává najevo bezbřehou lásku :lol: Nikdy jsem to ale detailně nezkoumala, jestli by to mohlo i něco vyjadřovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
2.1.20 15:10
@anupati píše:
Já jsem si i říkala, jestli to není nějaká smečková záležitost. Jako že třeba pojídáním bobků přijímá nadřazenost nového člena domácnosti, nebo tak dává najevo bezbřehou lásku :lol: Nikdy jsem to ale detailně nezkoumala, jestli by to mohlo i něco vyjadřovat.

No a ten nas miluje kocici, ale ty v nocniku ho nechavaji klidnym. Kazdy ma jiny chute, koukam… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
2.1.20 15:12

Anebo, jestli smeckova zalezitost, tak tim ukazuje naopak nadrazenost :think: jinak nechutne je to tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7433
2.1.20 15:27
@Lenka_Hal píše:
Anebo, jestli smeckova zalezitost, tak tim ukazuje naopak nadrazenost :think: jinak nechutne je to tak jako tak.

U nás tedy nikdy nebyl problém se žárlivostí na děti…tak třeba ten váš uznává nadřazenost koček nebo je bezmezně miluje :mrgreen: Nechutné to rozhodně je, vždy to dětem připomínám, když se chtějí nechat od feňule oblizovat :lol: Mohl by nám to nějaký kovaný pejskař vysvětlit. Já jediný co si pamatuju je, že zíváním dávají najevo podřazenost a ukazováním břicha a pak taky odhalováním zubů, takový ten rádoby úsměv. Kdyz nás takhle víta ve dveřích, tak vím, že něco ukradla a sežrala, co neměla :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
2.1.20 15:38
@anupati píše:
U nás tedy nikdy nebyl problém se žárlivostí na děti…tak třeba ten váš uznává nadřazenost koček nebo je bezmezně miluje :mrgreen: Nechutné to rozhodně je, vždy to dětem připomínám, když se chtějí nechat od feňule oblizovat :lol: Mohl by nám to nějaký kovaný pejskař vysvětlit. Já jediný co si pamatuju je, že zíváním dávají najevo podřazenost a ukazováním břicha a pak taky odhalováním zubů, takový ten rádoby úsměv. Kdyz nás takhle víta ve dveřích, tak vím, že něco ukradla a sežrala, co neměla :cert: :mrgreen:

Ten nas to nase batole zboznuje. Kdyz ji, jen ona nebo ja ma dovoleno (ale nedelame to!) mu na jidlo sahnout. Ona muze do jeho pelechu, nelibi se mu to, ale ani necekne. :mrgreen: Na druhou stranu, kdyz se mazlime s malou, hned pribehne a strka mi hlavu pod ruku, aby mi „jemne“ naznacil, ze on je tu taky a chce taky pomuchlovat. Cert, aby se v tech jejich hlavinkach vyznal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
2.1.20 16:41

To není nic s nadřazeností, podřazeností. Lidské exkrementy jsou pro psy super lákadlo, protože v nich je spousta nestráveného jídla. Lidé prostě papají moc.

Jen se divím tomu, že to dělá zrovna čivava, za mě to fakt jsou rozmazlené potvory. U labradora bych se nedivila, ale čivina chce pomalu i prostírání, aby papala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat