Feng-šuej - odkud čerpáte inspiraci :)

Pojďme si společně povídat o tom, jak změnit energii v našich domovech podle feng-šuej.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka_eihwaz
Nováček 2 příspěvky 29.12.18 18:33
Feng-šuej - odkud čerpáte inspiraci :)

Ahoj! :palec:
Je na emiminu někdo, kdo na feng-šuej frčí? :)
Máte inspiraci na nějaké přínosné publikace?

Reakce:
Keanu
Nováček 10 příspěvků 04.01.19 13:24

@Lenka_eihwaz Ahoj, docela na tom frčím :-) ale odborník nejsem. Knih je spousta, záleží která by tě oslovila…hodně jich je na Megaknihy.cz…jinak internet. Zrovna jsem řešila, kam umístit Pakua zrcátko…

mokuty
Stálice 77 příspěvků 19.01.19 13:19

Holky,rychle sem:grin: ja ksem ve fazi cisteni,vyhazu­ju,daruju a proste odnasim z bytu co se da! Delam to skoro kazdy pul rok a vetsinou jsou to tak 3-4 120l pytle. Ja bych vyhazela jeste vic,ale manzel vsechno schovava :( a deti maj pokojik naplneny po strop. Tento tyden 240l odpadu,120 l moje obleceni na charytu, tri igelitky obleceni deti kamaradkam a neco malo prodano na netu,jinak se aspon neco podarilo propasovat do sklepa.
Jinak ja se spis ridim pocity,jsou mista kde vylozene treba musi byt kytka jinak se to tam tluce tak ji tam mam. Mam rada minimalismus,zadne lapace prachu a serepeticky. Svetlo a volny prostor,to je moje. Rada se dovim cokoliv :potlesk: :palec:

Lenka_eihwaz
Nováček 2 příspěvky 20.01.19 10:53

@mokuty
Já mám děsný problém s úklidem, což je asi největší problém! :grin: :grin:
Ale dneska se chystám zbavit dětského oblečení, že kterého dcera vyrostla.
Taky mám šílený množství oblečení, to oblečení je všude, tak se chystám minimalizovat!
Teď právě řeším dětský pokoj, dcera skoro žádné hračky nemá, to jsme v pohodě, ale chci to tam uspořádat, mám pocit, že v tom pokoji je hrozně mrtvé energie, jak kdyby tam nechtěla proudit :smirk:
Máte nějaké nápady, co s dětským pokojem? Kameny, kytky, jaké? :)

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny