Fenistil kapky, jak dlouho používat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 128 příspěvků 2 inzeráty 10.01.19 22:56
Fenistil kapky, jak dlouho používat

Zdravím :mavam:
Dcera má od včerejška strašnou rýmu až z toho pomalu nemůže dýchat… dnes jsme byli u paní doktorky a ta mi doporučila kapky Fenistil, nevím ani kolik jich mám dávat a jak je mám podávat.. jaké mate zkušenosti? A za jak dlouho pomůžou, respektivě jak dlouho je máme užívat.

Reakce:
rousinka
Stálice 89 příspěvků 10.01.19 23:01

Davaly jsme hlavne na noc…pani doktorka mi rikala hlavne prvni tri dny i pres den pri velke ryme. A pak jen na noc . V pribalovem letaku je davkovani podle kg ditete. Moje dcerka mela 9 kg…davala jsem 7 kapek.

bjitka123
Kecalka 187 příspěvků 10.01.19 23:04

Vše je napsané v příbalovém letáku, včetně dávkování. Zpravidla jsme dávali hlavně na noc, trochu uklidní kašel a uvolní nos. Zítra bych zavolala vaší lékařce a zeptala se jí. Jsou docela sladké, neměli jsme nikdy problém, že by to děti nechtěly.

medunka23
Kelišová 7288 příspěvků 10.01.19 23:11

Fenistil je na rozšíření dýchacích cest, pokud má velkou rýmu, tak určitě hodně prostrikavat nos alespoň slanou vodou, nebo je spray sterimare s mědi, ta ten nos desinfikuje a pokud dcerka vydrží nepříjemné věci, tak za sebe na ten nos doporucim od dr.weiss spray stopryma, jsou to bylinky, ale pálí to. Starší je snese až teď v pěti letech, mladší si je nechává v klidu stříkat na 2,5letech. Tam to záleží na dítěti. Pokud by rýma byla žlutá nebo zelená, tak zase k lékaři a super je gentamicin.

Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 08:22

Jak psaly holky. Hlavne na noc. Davkovani je podle kg vahy. Vypocitas si kolik kapek za den dle vahy ditete, a vydelis tremi - mas davku na noc.

A morska voda, pokudnemuze dychat dala bych na spani nasivin. A odsavat!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >