Fenistil kapky - víc kapek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zizalka1991
Stálice 93 příspěvků 19.10.14 19:16
fenistil kapky - víc kapek?

Ahoj maminky, dávám malymu kapicky proti svědění má AE a ted mi úplne vypadlo z hlavy kolik jsem mu nakapala na lzicku 10 nebo 15 kapek. Má se dávat 10. V letáku je napsáno ze v případě předávkování ihned volat lékaře. Mam volat nebo to pro jednou nevadí. Ale nejsem si jista

Reakce:
1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 19.10.14 19:20

Pet kapek nevadi, predavkovani je mysleno treba naraz cela flasticka.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 19.10.14 19:22

Pro jednou by to vadit nemělo. ale příště dávat pozor ;) to předávkování se spíše bere kdyby náhodně dítko požilo třeba půl té lahvičky ;)

zizalka1991
Stálice 93 příspěvků 19.10.14 19:31

Ono je možný ze jsem mu dala spravne množství ale najednou mi to úplne vypadlo z hlavy. Vůbec to nechápu jak se mi to mohlo stat :pocitac: Děkuji za rychle odpovedi

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.10.14 19:42

Tak nasemu davam pri velkem kasli na noc 25kapek a to doktorka napsala 15-20
Par kapek navic urcite neublizi, to by musel vypit pul lahvicky ;)

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 20:30
@zizalka1991 píše:
Ahoj maminky, dávám malymu kapicky proti svědění má AE a ted mi úplne vypadlo z hlavy kolik jsem mu nakapala na lzicku 10 nebo 15 kapek. Má se dávat 10. V letáku je napsáno ze v případě předávkování ihned volat lékaře. Mam volat nebo to pro jednou nevadí. Ale nejsem si jista

já dávám 15 kapek běžne

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 19.10.14 20:31

Ta davka je pocitana proto, ze se dava 3-4 denne, ja kdyz davam treba jen jednou pred spanim(treba pri nocnim kasli), MUDra rikala, ze muzu davat dvojnasobek ;)
Takze pokud davas max trikrat denne, neres to, pokud treba kazdych 6 hodin, tak bych malinko ubrala z pristi davky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >