Fenistil v noci na dráždivý kašel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 16.12.18 01:47
Fenistil v noci na drazdivy kasel?

Ahoj vsem. potrebuju radu. manzel ma strasny drazdivy kasel.pres den bral 3× denne Stoptusin.ale ted se mi asi ukasle.mam doma Fenistil kapky.ale na nich je na alergicke reakce…decka je meli pri nestovich.muze si je ted vzit? vsude na netu pisou ze je davaji i prave na ten suchy drazdivy…jen me prave zarazi.ze na krabicce o kasli neni ani zminka…diky

Reakce:
Prtulak
Kecalka 414 příspěvků 16.12.18 01:58

@baculkaji fenistil je na svědění a alergie. Zkusit to můžete, ale efekt na kašel pokud není alergického původu nebude mít. Koukněte na max. Možnou dávku stoptusinu a tu dejte. Zkuste pustit čerstvý vzduch.

nozu
Extra třída :D 11957 příspěvků 16.12.18 05:28

ja bych je klidne dala. syn je mel doporucene pti laryngitide. splasknou po nich sliznice, mohlo by to pomoct

Petája
Kecalka 462 příspěvků 16.12.18 06:40

Souhlasím s @nozu , taky bych zkusila, syn mel take doporucene pri laryngitide (ted bere dlouhodobe Xyzal) proti otoku sliznic pri kasli, tak bych se toho nebala. No a rano navstivit lekarnu, ne kazdemu Stoptusin zabira, tak to vymente za neco jineho…

IvaB
Kelišová 6269 příspěvků 28 inzerátů 16.12.18 06:56

Fenistil kapičky na dráždivý kašel určitě ano. Doporučila nám je ORL lékařka a opravdu zabírají. Vyzkoušeno na sobě i na vlastních dětech. Přesně jak píše @nozu, je to o oplasknutí sliznic a uvolnění dýchacích cest.

tini
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 16.12.18 07:14

A at si koupi Drosetux homeo a pripadne na noc misto stoptussinu tussin.kdyz.mam k tomu jeste skrabani v krku,beru si u detsky Junior angin sirup.Fenistil se dava pri kasli i pri ryme,zabira skvele.Na zsataveni zachvatu lzicka medu a zapit

Alyss1
Závislačka 2969 příspěvků 1 inzerát 16.12.18 08:04

Fenistil muzes dat. Nicmene je to asi trochu zbytecne u dospeleho chlapa. Ja si beru neco “normalniho” na alergii. Jako zyrtek treba. Tyhle leky nejsou na kasel, ale zmirnuji otok a rim snizi drazdeni ke kasli.

Jinak pokud nezabora stoptussin, je lepsi neco jineho - Levopront treba. Nebo skvelej se Stopex.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 16.12.18 08:28

Ja davam fenistil na kasel hlavne v noci a pomaha spolu se Sinecodem.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 08:43

Taky jsme je dostali pro dcerku,kdyz mi prislo,ze je zahlenena ;) takze bych je s klidem manzelovi dala,pripadne moje mama dela holkam takovy odvar z cibule,ze ji jen oloupe nakraji na vetsi kousky a zasype cukrem,ta cibule pusti vodu a to sestricky po lzickach pijou :jazyk: je to hnus,ale fakt to hodne pomaha ;)

Ivana 85
Závislačka 3235 příspěvků 16.12.18 08:59

@baculkaji uz mate vyreseno,ale pridavam se k ostatnim.Dceri je davali i v nemocnici pri laryngitide.

Ou
Kelišová 5885 příspěvků 16.12.18 09:34

Fenistil mu nijak neublíží, pokud to pomůže, tak potřebuje zajít na alergologii, zjevně se mu nějaká spustila.

Pokud to nepomůže - což je daleko pravděpodobnější, tak ať hned zítra maže k lékaři, nejspíše to už bude na antibiotika.

pocker
Kecalka 274 příspěvků 16.12.18 09:41

Ano taky jsem dávala na kašel.

Estu3
Kecalka 111 příspěvků 17.12.18 09:26

Musím souhlasit. Já dávám fenistil oběma dětem, pokud mají v noci kašel. Vždy to zafunguje. Jednou nám to doporučila doktorka a od té doby je při kašli v noci většinou klid. Já jsem je taky vyzkoušela a fungovalo to. Ty kapky dávám opravdu jenom na noc, protože přes den jsou po nich děti ospalé. Ale to po lécích na alergii bývá. :)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 17.12.18 09:48

Ja dava synovi dithustat na noc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >