Fenyklový čaj a měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fuside11
Stálice 88 příspěvků 18.03.18 20:04
Fenyklový čaj a měsíční miminko

Ahoj maminky muzu dat miminku co ma mesic a pul fenyklovy caj na prdiky? Popridade lepsi koupit koreni fenykl a uvarit nebo koupit sackovany.. :nevim: a kolik a na lzicce nebo pres lahvicku… Nekojim takze pit ho nemusim ( komentare typu ze kdyz nekojim jsem spatna matka si nechte diky) :think:

Reakce:
Nell2
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 18.03.18 20:07

My dáváme ten sáčkový. Ale moc jí to neleze, max. 50 ml denně.

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 18.03.18 20:10

Koupila bych kapky Baby calm, bylinkova tinktura fenykl, anyz, dávají se kapatkem přímo do pusy.Je to koncentrovanejsi, silnější než čaj ;)
Jinak fenyklovy čaj mozno od narození. Prijde mi to ale spíš psychologicky efekt, kolik by toho dítě muselo vypit, aby to pomohlo :nevim:
Tady se nikdo do nekojicich matek nenavazi.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 18.03.18 20:13

Dávala jsem cca 3 lžičky a zbytek vypila sama (ale kojila jsem). Pokud bych nekojila, množství bych zvysila na cca 5 lžiček. Nevím, jestli bych mela odvahu dat toho tak malému miminku více.
Jinak pry je účinnější čaj kminovy. Nám ale fenykl pomáhal také - koupila jsem sacek sypaneho ve zdrave výživě v bylinkách, vycházel vyrazne lépe než jako koreni, ale je to to samé.

luci.no
Kecalka 362 příspěvků 18.03.18 20:13

@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 18.03.18 20:14
@luci.no píše:
@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Mym dětem také chutnal. :lol:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 18.03.18 20:26

Mě doktorka doporučila max 5 lžiček a dávala sem z lahvičky :) občas jsem ho i pila (kojím) ale na mě byl moc sladký :poblion:

luci.no
Kecalka 362 příspěvků 18.03.18 20:30

@Agneth kmínový čaj jsem si také dělala, ale nepřišel mi účinnější a hlavně mi tolik nechutnal :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 18.03.18 20:45
@luci.no píše:
@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Zakladatelka nekoji.

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 18.03.18 20:56

Já sem tam udělám odvar z kmínu ten mi přijde účinnější. Proste hrníček vody a lžičku kminu prevarit. a taky nám pomohli homeopatika viburcol

lucynka25
Echt Kelišová 8609 příspěvků 19.03.18 10:58

@Fuside11 Ahoj, tady najdeš recept na domácí čajík na bolávé bříško :mavam:

Fuside11
Stálice 88 příspěvků 19.03.18 20:16

@lucynka25 dekuju :))

vtipna
Kecalka 207 příspěvků 18.06.18 18:44

Ja rozdelavala obcas UM do toho fenykloveho caje, na chuti to nepoznala.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >