Fenyklový čaj a měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuside11
Stálice 81 příspěvků 18.03.18 20:04
Fenyklový čaj a měsíční miminko

Ahoj maminky muzu dat miminku co ma mesic a pul fenyklovy caj na prdiky? Popridade lepsi koupit koreni fenykl a uvarit nebo koupit sackovany.. :nevim: a kolik a na lzicce nebo pres lahvicku… Nekojim takze pit ho nemusim ( komentare typu ze kdyz nekojim jsem spatna matka si nechte diky) :think:

Reklama

Reakce:

Nell2
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.03.18 20:07

My dáváme ten sáčkový. Ale moc jí to neleze, max. 50 ml denně.

Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 18.03.18 20:10

Koupila bych kapky Baby calm, bylinkova tinktura fenykl, anyz, dávají se kapatkem přímo do pusy.Je to koncentrovanejsi, silnější než čaj ;)
Jinak fenyklovy čaj mozno od narození. Prijde mi to ale spíš psychologicky efekt, kolik by toho dítě muselo vypit, aby to pomohlo :nevim:
Tady se nikdo do nekojicich matek nenavazi.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 18.03.18 20:13

Dávala jsem cca 3 lžičky a zbytek vypila sama (ale kojila jsem). Pokud bych nekojila, množství bych zvysila na cca 5 lžiček. Nevím, jestli bych mela odvahu dat toho tak malému miminku více.
Jinak pry je účinnější čaj kminovy. Nám ale fenykl pomáhal také - koupila jsem sacek sypaneho ve zdrave výživě v bylinkách, vycházel vyrazne lépe než jako koreni, ale je to to samé.

luci.no
Kecalka 305 příspěvků 18.03.18 20:13

@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 18.03.18 20:14
@luci.no píše:
@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Mym dětem také chutnal. :lol:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 18.03.18 20:26

Mě doktorka doporučila max 5 lžiček a dávala sem z lahvičky :) občas jsem ho i pila (kojím) ale na mě byl moc sladký :poblion:

luci.no
Kecalka 305 příspěvků 18.03.18 20:30

@Agneth kmínový čaj jsem si také dělala, ale nepřišel mi účinnější a hlavně mi tolik nechutnal :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 18.03.18 20:45
@luci.no píše:
@Fuside11 já teda nedávala miminku, ale pila jsem jej sama. Kupovala jsem fenykl, rozdrtila ho a zalila vroucí vodou a nechala louhovat. Miminku bych jej klidně dala. Mě chutnal, ale věřím, že miminko má jiné chutě :lol:

Zakladatelka nekoji.

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 18.03.18 20:56

Já sem tam udělám odvar z kmínu ten mi přijde účinnější. Proste hrníček vody a lžičku kminu prevarit. a taky nám pomohli homeopatika viburcol

lucynka25
Kelišová 6878 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 10:58

@Fuside11 Ahoj, tady najdeš recept na domácí čajík na bolávé bříško :mavam:

Fuside11
Stálice 81 příspěvků 19.03.18 20:16

@lucynka25 dekuju :))

vtipna
Kecalka 128 příspěvků 18.06.18 18:44

Ja rozdelavala obcas UM do toho fenykloveho caje, na chuti to nepoznala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama