Fenyklový čaj, Průjem, pláč - měsíční miminko

Anonymní
23.12.19 11:29

Fenyklový čaj, Průjem, pláč - měsíční mimi

Ahoj mám několik dotazů..
1.posledni tak 2-3 dny má malý (necelých 5 týdnů) dost řídkou stolici, když zatlačí úplně to z nej vyletí. Dávala jsme biogaiu ale četla jsem, že ho z toho může bolet břicho, což řešíme od začátku. Může to být vysazením probiotik? Zase jsme ji včera vrátili zpět, nebo lepší biopron? Pliny má počurany dost.
2.malej se budí se strašným křikem a tlačením, na krmení v noci ne, ale ráno kolem 5 už jo a přes den to samé. Může to být tím průjmem? Od půlnoci byl zatím 4×, barvu to má správnou jen je to fakt vodnaté. Dokonce jsem psala i posílala fotku pediatricce a ta psala, že stolice je ok.
3.co fenyklový čaj? Máme od. lerosu od ukončeného 1.tydne…kolik mu ho můžu dávat?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
23.12.19 11:41

Je kojeny nebo na UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 11:42

Doplnění

Už přes 14 dní máme UM kendamil, po něm stolice celkově řídká ale ne takhle. Předtím hipp ten ho hrozně zacpával a nevykakal se sám

• Citovat
  • Nahlásit
1341
23.12.19 11:45

S průjmem nepomůžu, ale moje dcera 8m má od narození buď průjem, nebo tvrdý bobek, nic mezi, nikdy neměla takové ty míchané vajíčka jak se říká že je ideální stolice. Po fenyklu měla dcera ještě větší bolení břicha, ale zkus, někomu sedí, já to míchala do mlíka, protože samotným čajem se dusila, kuckala, neuměla to prostě pít, tak jsem dala třeba 100ml vody a 20 ml čaje a do toho normálně mlíko a vypila si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 11:49

@Kristynka22 děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie