Fertilan vs. Reproman a co Nosifol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TERMAT
Kecalka 101 příspěvků 29.10.14 09:37
FERTILAN vs. REPROMAN a co NOSIFOL

Moc prosím o radu. Čtyři měsíce se s přítelem snažíme o miminko. Vím, že pro někoho to je málo, ale vzhledem k tomu, že své dvě dítka jsem počala hned první měsíc a vzhledem k mému věku a dlouhodobému „braní“ atikoncepce (Mirena - 14 let) se snažím těhotenství co nejvíce podpořit. Já beru Femibion 1, přítel Fertilan (zatím jeden měsíc), teď ho bude dobírat a přemýšlím, že bych koupila Reproman, jenže přemýšlím - je dobře je prostřídat, nebo jet opravdu v tom jednom. A já sama uvažuji, že bych si koupila Nosifol - jaké s ním máte zkušenosti?
Předem moc děkuji za názory a postřehy :)

Reakce:
Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 29.10.14 12:54

Mám zkušenost s Nosifolem a to takovou, že díky němu mám ovulaci, což bez něj nebylo. Jinak 4 měsíce jsou opravdu málo a nijak bych se nestresovala. Pokud proto chceš něco udělat objednej se k Mudr. a nech si udělat UTZ jestli vůbec ovuluješ. Po 14 letech braní antikoncepce je dost možné, že nemáš hormony srovnané a ještě dlouho mít nebudeš.

Wrenny
Povídálka 17 příspěvků 07.12.16 14:12

Dámy, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale je k tématu :slight_smile: Dovoluji si jen upozornit na svůj inzerát na přípravek Reproman.
 https://www.emimino.cz/…uze-1196801/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >