Reklama

Fertility Blend a přibírání na váze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lutte
Kecalka 113 příspěvků 05.01.17 19:48
Fertility Blend a přibírání na váze

Holky, kdo berete. Taky po něm přibíráte :zed: :think:? Nic jiného neberu, a mám pocit, že jsem pořád nafouklá jak ve třetím měsíci :zed: No, kdybych alespoň teda byla :/ ale takhle se bojím, jak budu za chvíli vypadat :,(

Reklama

Reakce:

Meera
Extra třída :D 10341 příspěvků 05.01.17 19:51

Po většině béček se přibírá :?

Lutte
Kecalka 113 příspěvků 05.01.17 20:03

Nejhorší je, že se nepřejídám. Ba naopak. Jím prostě jen když mám hlad. A to normálně. Žádné nezdravé věci.. Tak to prostě vysadím.

Meera
Extra třída :D 10341 příspěvků 05.01.17 20:07

Já jsem na Femibionu a FertilityBlend přibrala 6 kilo :nevim:

Lutte
Kecalka 113 příspěvků 05.01.17 20:51

@Meera Tak já je dneškem přestávám brát. Další kg navíc mi na psychice moc nepřidají. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama