Fertility blend na podporu početí - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RomanaBl
Závislačka 3169 příspěvků 15.10.14 08:07
Fertility blend na podporu početí? Vaše zkušenost?

Ahoj holky chtěla bych se zeptat na přípravek fertility blend? Doporučila mi ho doktorka že prý je to novinka a mělo by to podpořit správný chod ženského cyklu? Pila jsem nosifol, ale bez výsledku. O tomhle preparátu toho napsáno moc není proto zakládám tuto diskuzi. Předem děkuji za vaše názory popřípadě zkušenosti. :) :kytka:

Reakce:
Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 15.12.14 14:56

@RomanaBl
Ahoj Romčo, hledám si info o tom FertilityBlend, dochází mi Inofolic, který mi absolutně neseděl, přemýšlím, zda objednat Nosifol nebo ten Fertility blend. Užívala jsi ho?

maca059
Povídálka 20 příspěvků 01.01.15 18:26

Ahoj holky, taky jsem se o tomto přípravku dočetla a byla jsem si ho objednat. V pátek ho začnu lupat, tak jsem zvědavá jestli se mi s jeho pomocí podaří po 8 měsích otěhotnit :nevim:

KatieJ
Stálice 77 příspěvků 07.04.15 16:37

A nevite kde objednat a za kolik?

maca059
Povídálka 20 příspěvků 19.04.15 09:06

@KatieJ já jsem si ho koupila normálně v lékárně a stál něco kolem 500Kč.

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 23.08.15 08:33

Pomohl některé Fertility otěhotnět? U nás v práci po něm otěhotněly hned tři ženské. Také ho už beru.Za jak dlouho vám pomohl? Děkuji.

chipsa
Extra třída :D 13148 příspěvků 23.08.15 17:35

Ahoj, my jsme jedli fertilmany - což je asi to stejné jako fertiliti blend a spermiogram to ještě více snížilo. Zkusíme Repromany.

Whynot
Kelišová 7185 příspěvků 25.08.15 08:29

@chipsa

Holky, pokud máte špatný spermiogram (náš případ) určitě je lepší brát všechny potřebné vtamíny zvlášť. Můj bral Reproman, ale spermiogram měl po půl roce tragický. prostě přirozené otěhotnění 1%. Pak nám dr řekl, že komplex vitamínů co je v tom Repromanu, nebo Fertility se hůře vstřebává a nemá takové účinky.
Reproman bral dál, ale přidal Macu, Selzink, Vitamin E a L carnitin (měl špatnou morfologii i nic moc pohyb) a po 2 měsících mu vyšly Normospermie a já za 3 měsíce na to otěhotněla :palec:
Jen to chce důslednost a opravdu brát podle návodu a pravidelně. Ještě omezil teplé koupele a nenosil mobil v předn kapse - to dost ničí spermie.

lomi
Nováček 01.06.18 21:22
Fertility blend

Mohu Fertility blend kombinovat s cajem Dr. Ludmily Mojziskove?

lomi
Nováček 01.06.18 21:23
Fb

Uzivate Fertility blend pred, po nebo s jidlem?

Luciiiš83
Kelišová 5549 příspěvků 01.06.18 21:47

Mě po Fertility bylo špatně. Bohužel ani nepomohl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >