Fertility Blend pro ženu - zkušenosti?

Anonymní
9.1.19 14:51

Fertility Blend pro ženu..... zkušenosti???

Ahojky, vím, že na tyto vitamíny je tu spousta diskuzi, ale přeci jen by mě zajímali další „novější“ zkušenosti. V pondělí jsem je začala brát spolu s kyselinou listovou. Tak jsem zvědavá jestli to už konečně vyjde snažíme se od dubna 2018 a to čekání je hrozné… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1197
9.1.19 15:30

Ahoj,ja jsem koupila tan pro pary,ale braly jsme ho pul roku oba, pred tím než jsme šli na IVF Kdyby náhodou ale partner má jen 2%morfologicky zdravých spermií a já mam anovulacni cykly, takže nám pomohlo až důkladně vyšetření a cílená léčba neplodnosti. Pokud je nějaký drobný problém s cyklem může pomoc jsou To vitamíny,ale pokud je problém i v muži nebo jako u nás kombinace obou tak žádné vitaminy nejspíš nepomůžou. Počkala bych až To bude rok co se snažíte a pak zašla do CARu, manželovi dělají spermiogram tobě asi hormonalni profil a To ukáže zda je třeba nějaký problem u Tebe či u manžela. My se snažili skoro skoro 7let ale dočkali jsme se :srdce: . Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.19 17:40

Právě proto zatim zkousim tyto vitamíny a po roce začneme řešit. No je to děsivá představa, že bych měla čekat takhle dlouho, když si to oba s pritelem strašně přejeme. Každopádně vám gratuluji, že to vyšlo. Snad se takovymhle vyšetřením vyhneme. Přítel už jedno dítko má, tak v něm by snad neměl být problém, teď otázka jak na tom jsem já. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1197
11.1.19 08:43
@Anonymní píše:
Právě proto zatim zkousim tyto vitamíny a po roce začneme řešit. No je to děsivá představa, že bych měla čekat takhle dlouho, když si to oba s pritelem strašně přejeme. Každopádně vám gratuluji, že to vyšlo. Snad se takovymhle vyšetřením vyhneme. Přítel už jedno dítko má, tak v něm by snad neměl být problém, teď otázka jak na tom jsem já. :nevim:

Děkuji. No prostě uvidíš, tobě by mohli udělat hormonalni profil, To napoví víc. Kazdopadne přeji hodně štěstí a brzke // na testu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama