Fertility Blend - zkušenosti

Napsat příspěvek
2.11.19 08:39
@1jity píše:
Ahoj Papajo, Fertility už jsem si objednala na 2 měsíce…tak uvidíme..Jinak na cysty jsem nikdy netrpěla narostla mi jen jedna po tom clostylu. Ano asi mám problém s ovulací. Inofolic mi nijak nevadí sice jsem něco přibrala, ale váha mi i tak lítá + - 3kg, což není zas tak hrozné. Jinak děti žádné nemám manžel také ne, on je v pořádku. Loni mi v Repromedě řekli, že mám podle AMH-0,08 tak 1% šanci mít vlastní dítě. Což byl šok, ale přesto jsem pak otěhotněla. Myslím, že je to fakt o psychice. Mám dobrou gynekoložku a i ve špitále po tom potratu mi řekli, že jsem v pořádku a že mám větší šanci otěhotnět. tak už je to půl roku od potratu a nic. Sestřička z gyndy mi poradila at zkusím otěhotnět ve stejnou dobu -v jaké byl fázi měsíc v den mého početí…tak jsem počítala a zkusím to…sice je to babská rada, ale kdoví??? :D

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat zda se vám zadarilo po Fertility? Taky se pokoušíme v tomto věku a máme objednáno.. :roll: děkuji moc za odpověď :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
26.5.20 22:19

Daruji balení Fertility Blend

Zdravím a ráda se podělím o zkušenosti s Fertility Blend. S manželem jsme nakoupili balení na delší dobu dopředu a zadařilo se po pár měsících. Manžel přestal po čase prášky brát - necítil se po nich dobře. Já brala až do konce 3. trimestru a vše v pořádku. Nyní jsme v 8. měsíci a vše snad bude v pořádku. Píšu ale hlavně proto, že nám doma zbylo 2× balení pro muže. Pokud má někdo zájem, ráda daruji. M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama