Reklama

Fertility Blend - zkušenosti a účinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezka183
Nováček 6 příspěvků 19.12.16 15:04
Fertility Blend - zkušenosti a účinek

Ahoj dámy, chci se s vámi poradit ohledně přípravku Fertility Blend pro páry. Přes rok se snažíme s přítelem o miminko a nedaří se. Od lékaře vím, že mám kolem vaječníků silné stěny, což je nejspíš hlavním důvodem pro neotěhotnění, ale není to prý zábrana, chce to pouze trpělivost. Chci se zeptat, zda někdo z vás má s tímto přípravkem zkušenost, popř. jaké byly výsledky. Četla jsem o přípravku samou chválu, ale nechci být po užívání zklamaná, pokud se to nepodaří. Děkuji vám předem.

Reklama

Reakce:

Jedna babička
Závislačka 3413 příspěvků 19.12.16 15:16

@Terezka183 Najdi si zde diskuze o tomto příspěvku, již je jich několik. Mé dceři pomohlo, v našem okolí několika párům též. FB něco obsahuje, co uklidňuje mysl. A lékař má pravdu, chce to trpělivost a hlavně pozitivní mysl. Ještě máme dobré zkušenosti s pangaminem s pupalkou pro ženu (pangamin obsahuje B15 -ztv. a ntistresák), taky si ho děvčata hodně chválí před těhu, v těhu a v šestinedělí.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama