Fertimed-úspěšná inseminace?2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 11.09.18 22:09
Fertimed-uspesna inseminace?2018

Ahoj,
Chtela bych se zeptat jestli se nekomu letos podarilo otehotnet pomoci inseminace ve Fertimedu v Olomouci. Dochazime tam 3mesice, jsem po 2 inseminacich a laparce. Vsechny testy i operace bez nalezu, vse je v poradku. Ale lekar neustale zminuje, ze dalsi mesic udelame mimotelni oplodneni. To nechci, kdyz nam na nic neprisli. Snazime se rok. Posledni dobou jsem ale pojala podezreni, ze jde lekari jen o penize. I ty inseminace se mi zdaji nedotazene? Nevim? Podarilo se nekomu otehotnet ve Fertimedu pomoci inseminace? Nedela to treba jen na oko? Mozna jsem mimo ale pusobi to na me tak. Nerada bych ztracela cas a premyslim o prestupu do IVF CLINIC OLOMOUC-z vice duvodu. Dekuju za prispevky

Příspěvek upraven 11.09.18 v 22:30

Reakce:
potvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 11.09.18 22:26

@EmilyRose tak můžete změnit centrum a podstoupit IUI tam nemusíte hned do IVF . Jinak tam kde dělají IVF dělají i IUI . Jediné, co centrum tak jiná cenovka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >