Fertiprona máte s ní zkušenosti?

176
23.4.21 09:57

Fertiprona máte s ní zkušenosti?

Dobrý den milé maminky :kytka: Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo z vás zkušenost s tímhle vitamínem a jestli vám pomohl? Byl mi doporučený mou gynekoložkou. Byla jsem po roce na preventivní prohlídce, našla mi myom a celkem mě vystresovala. Řekla jestli chceme miminko nemáme to odkládat a snažit se nejlépe hned…Takže se snažíme. Má mamka měla myomy také a přišla o dělohu to samé její sestra. A že to vypadá že to máme dědičné. Takže nějaké obavy jsou.Sice mě uklidnovala že v těhotenství by to nemělo bránit ničemu, ale muselo by se to hlídat. Beru jí už skoro dva týdny a bolí mě stále v podbříšku tak nevím jestli je to normální. Děkuji předem za reakce a pěkný den přeji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
23.4.21 14:47

@Anicka2888 Brala jsem asi víc jak půl roku. První měsíce mi vymizelo špinění před menstruací, ale časem jsem se dostala zpět. Buď si na to tělo zvyklo nebo to prostě nestačilo na jiné problémy. Těžko říct. Teprve budeme řešit konzultace na klinice. Akorát jsem po ní přibrala. Aspoň si myslím, že k tomu taky napomohla + hormony od dr. Je tam spousta Béček.
Ale jinak jsem na ni četla spoustu chvály a věřím, že pokud není jiný závažnější problém, že je dobré jí dát šanci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
23.4.21 17:42

@Venpet Děkuji za reakci :) Dám tomu šanci a uvidíme jak to dopadne.Jen je mi divné že mě stále bolí v podbříšku už cca dva týdny. Ale tak necháme to na náhodě a co se má stát stane se. :kytka: A vám taky držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat