Fertiprona - může rozhodit cyklus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:26
Fertiprona - může rozhodit cyklus?

Dobrý večer všem snažilkam. :-)
Jsem si vědoma toho, že téma o Fertiprone se tu již několikrát vyskytuje ovšem nenašla jsem konkrétní odpověď na svou otázku. Rok a půl neberu antikoncepci a stále se nám nezadařilo tak jsem se rozhodla, že začnu užívat tento produkt a ve všech diskuzích jsem se dočetla že nemá žádné vedlejší účinky. Fertipronu užívám asi 4 týdny a nyní jsem dostala menstruaci o 3 dny dříve. První den velmi bolestivě a bylo mě zle - pak ještě dva dny a od té doby stále špiním a tečou ze mě takové malé tmavé tečky a někdy červeno-hnedy vytok. :zed: Je to již týden od menstruace. Podotýkám fakt, že mám jinak menstruaci ukázkově na den a cyklus 28 dní jako bych antikoncepci nadale užívala a také téměř bezbolestnou. Toto se mi stalo poprvé. Je možné, že mi tento přípravek úplně rozházel hormony? Nebo jsem mohla otěhotnět těsně před MS? Díky za odpověď. :srdce:

Reakce:
Ou
Kelišová 7414 příspěvků 26.03.19 20:50

ano- samozřejmě že to ovlivnit cyklus může. Hlavním pachatelem bude ten inositol. Jestli máš nutkání něco užívat, zkus jenom samotnou listovku, inositol ti zjevně nedělá dobře.

Monika1991
Nováček 6 příspěvků 26.03.19 21:21
@Ou píše:
ano- samozřejmě že to ovlivnit cyklus může. Hlavním pachatelem bude ten inositol. Jestli máš nutkání něco užívat, zkus jenom samotnou listovku, inositol ti zjevně nedělá dobře.

Díky za názor :-)

Váš příspěvek
Reklama