Fialové fleky z ničehonic + foto co je to?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 09:18
fialove fleky z nicehonic+foto co je to?

Dobry den,
na ruce se mi udelal tento flek mam ho cca 14 dni a nevenovala jsem tomu pozornost a vcera jsem si vsimla 2 novych jeden je videt na foto, dalsi na prstu(zatim mensi a svetlejsi).Jinak to nesvedi, neboli, asi se to nezvetsuje. Nevim o stipanci, klisteti..Je to jakoby pod kuzi, neni to vystouple, modrina to neni! spalenina taky ne! Nevite, nemate to nekdo? co by to mphlo byt/co je to?
jinak k lekarce jsme jela dnes a kikslo mi auto,(tecou orasatka)cekam na opravu mela bych jit v patek uz by melo byt opravene…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amelie30
Závislačka 2654 příspěvků 27.05.19 09:21
@Anonymní píše:
Dobry den,
na ruce se mi udelal tento flek mam ho cca 14 dni a nevenovala jsem tomu pozornost a vcera jsem si vsimla 2 novych jeden je videt na foto, dalsi na prstu(zatim mensi a svetlejsi).Jinak to nesvedi, neboli, asi se to nezvetsuje. Nevim o stipanci, klisteti..Je to jakoby pod kuzi, neni to vystouple, modrina to neni! spalenina taky ne! Nevite, nemate to nekdo? co by to mphlo byt/co je to?
jinak k lekarce jsme jela dnes a kikslo mi auto,(tecou orasatka)cekam na opravu mela bych jit v patek uz by melo byt opravene…

Jela bych hned. Zvlášť, když se ti dělají další.

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 27.05.19 09:26

Jeď hned, může to být i vážné

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 27.05.19 09:27

Teda to je fakt divnej flek, ja bych teda nevahala a jela hned ikdyby autobusem. Jako napada me ze by to mohlo byt ze slunicka teoreticky, na to muze byt kdejaka reakce ale nevim no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 09:40

To ja bych jela hned, ale mam Mudr. 60km od baraku a doma mimco a druhou dceru ve skole takze se nestihnu vratit…
a kozni vsude v okoli ma zavreno

hospodki
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 27.05.19 09:45
@Anonymní píše:
To ja bych jela hned, ale mam Mudr. 60km od baraku a doma mimco a druhou dceru ve skole takze se nestihnu vratit…

Půjčit si auto od souseda? Zavolat do školy ať si ji vezmou výjimečně do družiny? Zkus najít řešení. Flek je hnusný av pátek může být pozde

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 27.05.19 09:54
@Anonymní píše:

A manžel nemůže obstarat děti nebo někdo jiný z rodiny. Já bych jela v každém případě k doktorovi, je to opravdu divné a bála bych se, že to bude něco vážného.

Kukacka123
Závislačka 3401 příspěvků 27.05.19 10:00
@hospodki píše:
Půjčit si auto od souseda? Zavolat do školy ať si ji vezmou výjimečně do družiny? Zkus najít řešení. Flek je hnusný av pátek může být pozde

Presne tak! :palec:

Zakladatelko jed hned - nejak si to zarid proste, i kdyby nejaka sousedka, kamaradka nebo nekdo z rodiny mel deti pohlidat. Necekej, kdo vi, co to je :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:02

Uz jsem to zkousela svara je odjety, chlap v Jihlave na cviceni na tyden..
vlakem to je skoro 2hod. cesty tam, neco u dr a zpet..to nedam ani s druzinou..
jediny co me napadlo zkusit tady obvodacku jestli by me mezi dverma nerekla jen co by to mohlo byt..tam se dopravim autobusem to dame..otazka je zda me vezme

stinga
Kelišová 7016 příspěvků 27.05.19 10:03

Tak zkus aspoň tu místní obvoďačku - takové fleky můžou být fakt dost vážné varování

Kukacka123
Závislačka 3401 příspěvků 27.05.19 10:03
@Anonymní píše:
jediny co me napadlo zkusit tady obvodacku jestli by me mezi dverma nerekla jen co by to mohlo byt..tam se dopravim autobusem to dame..otazka je zda me vezme

Urcite min k obvodacce nez nikam! Pokud je to neco vazneho, tak to chce resit hned. A sousedka, kamoska by nepohlidala?

petrahubka
Povídálka 23 příspěvků 27.05.19 10:05

Jed k doktorovi. I busem. Hned. Snad to neni vazne, ale prece jen… Neriskuj. Volej do skoly, at ti ji tam pohlidaji, kdyby ses nestihla vratit. Fakt neriskuj.

stinga
Kelišová 7016 příspěvků 27.05.19 10:17
@petrahubka píše:
Jed k doktorovi. I busem. Hned. Snad to neni vazne, ale prece jen… Neriskuj. Volej do skoly, at ti ji tam pohlidaji, kdyby ses nestihla vratit. Fakt neriskuj.

ve škole dítě nikdo nepohlídá, to neklapne, to by chtělo nějaké příbuzné nebo kamarádky

stinga
Kelišová 7016 příspěvků 27.05.19 10:18
@Anonymní píše:

a až toto vyřešíš, tak bych vážně přemýšlela o změně obvoďáka - obvoďák 60 km daleko je fakt v případě akutních potíží k ničemu
a kožní určitě nemůžou mít všichni zavřeno :nevim:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 1 inzerát 28.05.19 16:02
@Anonymní píše:
jediny co me napadlo zkusit tady obvodacku jestli by me mezi dverma nerekla jen co by to mohlo byt..tam se dopravim autobusem to dame..otazka je zda me vezme

Ahoj, jak to dopadlo, vzala tě?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama