Fialové strie po porodu

5
16.5.16 22:11

Fialové strie po porodu

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat, co na strie?
Koupila jsem si krem Elasti-Q a porad stejne a vcera jsem si koupila, ze vyzkousim od Bepanthenu. Vim, ze mi nezmiznou uplne a nebude to jak pred otehotnenim, ale aby aspon zbelaly.
Na brise mam jen trosku, ale stehna, zadek, lytka :-/.
Pred porodem 49kg, pribrala jsem 25kg.. takze si to dokazete predstavit.
A jeste dotaz.. ta dlouha cara na brise( rikam ji tehotenska) ta zmizne nebo ne? Dekuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

531
16.5.16 22:14

Jsem půl roku po porodu, strie hoodně na břichu a stehnech, na břichu už světlají, pořád jsou dost vidět a jsou hluboké, mazala jsem to vším, ale myslím, že to nepomáhá. Na stehnech nemizí vůbec, a to jsem přibrala,,jen,, 11kg :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6546
16.5.16 22:16

Ta těhotenská čára zmizne úplně. Strie budou postupně blednout ale chvíli to trvá, jizva jako taková nezmizí, jenom to změní barvu ale to prostě trvá. Mazat může čímkoliv, moc to vliv nemá, ale aspoň budeš mít hladkou pokožku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
16.5.16 22:31

@Terezastu asi půl roku po porodu byly už strie světlonké, mazáním určitě nic nezkazíš, ale tělo se s tím musí vyrovnat přirozeně, takže to bude chvíli trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
16.5.16 22:36

Jsem 7 mesicu po porodu a strie mam na brise, prsach, stehnech, bocich a zadku. Proste vsude. A vubec nesvetlaji. Mazu vsim moznym, mazala jsem i v tehu. Paradox je, ze mi vyskakalo jich nejvic az po porodu! Jo a za celu tehu jsem pribrala jen 7,9 kg :zed: nechapu. Kdyz se vidim v pradle, je mi do breku :,( :roll:

• Citovat
  • Upravit
2687
16.5.16 22:44

Ahoj, ja budu mit rok od porodu a strie stale nezesvetlaly. obcas, ani nevim, co ma na to vliv, jsou svetlounke, ale jen chvili a to nejsou skoro videt, tak az budou takove porad, tak na to se tesim…jinak je mam na brise a je to hnus a mazani myslim, ze nepomuze, v tehu jsem se mazala a stejne je mam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
16.5.16 23:21

Pul roku po porodu a stale fialove presto ze mazu a mazu :? :roll: pribrala jsem sice jen 2kg ale cekala jse dvojcata a bricho mela obri.. mazala jsem i v tehu, ale beru to tak ze to k tomu hold patri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
16.5.16 23:36

Rok po porodu, strie vsude mozne i nemozne, ale blednou. V tehu jsem to extra s mazanim neprehanela, potom uz vubec ne. Co podle me funguje je nevystavovat je na slunci, upozornovali me na to i ohledne jizvy po cisari. Tu ted sotva najdu, slunicko nikdy nevidela a je to tenka bila carka. Na mimincim plavani jsem videla maminky se stejne starymi detmi a ty maji fakt cervenou caru… nicmene jsem se jich na sluneni neptala, nejak mi to neprislo vhodne :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
17.5.16 02:11

@Envie tak to máme skoro stejně ja u prvniho těhotenství přibrala 8,5kg a měla jsem na břiše tři čarky, den po porodu sem malem dostala infarkt byli všude a strašně hluboké…po 2,5letech jen mírně zesvetlaly…teď rodim za 2 měsíce znova a už teď mám boky a břicho jak příkopy…ale dráhu modelky sem nikdy neměla v plánu takže mi to je celkem fuk, hlavně že budu mit zdravé děti ;)

• Citovat
  • Upravit
Envie
17.5.16 07:43

@Annapavelkovaml ano to je pravda ;) zdrave deti jsou to nejdulezitejsi, i kdybych mela byt jedna velka jizva. A to vim o cem mluvim, protoze jsem o jedno mimco kuli VVV prisla. Takze kaslat na strie. Ale i tak me stvou ty modeliny po 3 detech a ani jednu jizvicku :mrgreen: drzim pesti at je zbytek tehu ok ;)

• Citovat
  • Upravit
563
17.5.16 08:36

Ahoj, jediný krém, který mi zabírá na strie, je Trilastin. Opakovaně mně dal kůži po pubertě i po porodech dohromady, strie jsem měla od prs až pod kolena - teda s přestávkama :),teďka před létem ho zase používám, protože trochu se strie vždy znova objeví. Nepomohlo mi to teda v jedné oblasti a to na spodku zad, tam se strie vůbec nehly, ale nejsou nějak extra nápadné, nebo spíš já si na ně nevidím, tak na to kašlu. Co se týče břicha, stehen a míst pod koleny, strie tam v podstatě téměř zmizely. Je to nechutně drahý, ale holt účinný. Mažu se jen jednou denně, jednak víckrát prostě nestíhám, jednak mi to takhle vydrží na daleko víc dní, a i tak zabírá skvěle, takže pokud vás strie někde opravdu trápí, tak bych do něho asi šla a mazala třeba jen místo, kde vás štvou strie nejvíc a třeba právě jen jednou za den, ať není taková spotřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
17.5.16 09:40

@Envie jo já mám za sebou jeden nechtěný potrat, takže taky vím…jinak sem se teď přesvědčila o tom že můžu vypadat jako velryba, mít třeba tisíc strii,10kilo na víc oďubaný obličej a stejně za mnou přijde ta malá ještěrka a řekne ti maminko já tě mám ráda. já se chci tulit s mámou a je ji úplně jedno jak vypadám, hlavně že má klidnou vyrovnanou miminku která ji má ráda…:)

• Citovat
  • Upravit
Envie
17.5.16 12:37

@Annapavelkovaml presne jak rikas :palec: kdyz se na me usmeje (jeste nemluvi), tak vse ostatni je sumak ;)

• Citovat
  • Upravit
Annapavelkovaml
17.5.16 12:54

@Envie dětský smích je lék na všechny chmury ;)

• Citovat
  • Upravit
189
17.5.16 16:46

@Envie no ony ty strie, tam určitě byly i v těhotenství, jen nebyly tak patrné, protože kůže byla napnutá. Po porodu se kůže uvolnila a vyskákaly i strie a jsou víc vidět, ale byly tam určitě i v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama