Fiat Freemont - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 27.12.16 00:10
Fiat Freemont-zkušenosti?

Ahoj holky nebo vlastně všichni:-) Plánujeme koupi nového auta( ojetého) a vybrali jsme si Fiat Freemont. Samozřejmě máme něco načteno, ale má někdo přímou zkušenost? A co značka Fiat všeobecně? Servis, poruchovost atd.? Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

natrtkana
Nováček 8 příspěvků 27.12.16 15:17
Cauky. Není to špatný auto, ale musíš trefit dobrej kousek. Což je u italu těžký. Do nového bych šla ale do ojetiny, nevím. Servisní sit je dobrá a poruchovost není taková hruza.
@Mistee píše:
Ahoj holky nebo vlastně všichni:-) Plánujeme koupi nového auta( ojetého) a vybrali jsme si Fiat Freemont. Samozřejmě máme něco načteno, ale má někdo přímou zkušenost? A co značka Fiat všeobecně? Servis, poruchovost atd.? Díky :kytka:

Annix
Kecalka 165 příspěvků 26.05.18 14:28
Fiat Freemont - tri autosedacky

Ahoj, mate nekdo zkusenost zda lze do tohoto auta do 2. rady umistnit tri autosedacky? Pripadne, kdo to auto mate, muzete mi zmerit celkovou sirku sedacek ve druhe rade? Moc dekuji a.

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 28.05.18 10:33

@Annix Ahoj, záleží, co je to za sedačky. Tři se tam vejdou, ale obyč bez bočnic a podobně. My máme pro 5letou cybex q fix a tam ty bočnice zaberou dost místa, pro mladší Römer dualfix, která má dost velkou základnu a mezi ty sedačky by se vešlo dítě bez sedačky ťip ťop.

Annix
Kecalka 165 příspěvků 28.05.18 10:58

@Mistee moc dekuji za odpoved. Mohla bych pozadat o zmereni sire, dle toho rozmeru bych to mohla odhadnout. A muzu pozadat o celkovy dojem z auta? Zkusenosti, negativni i pozitivni veci? Moc dekuji, moc nam to pomuze v rozhodovani.

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 30.05.18 11:26

Omlouvám se, dřív sem se sem nedostala. Auto milujeme, u nás to byla láska na první pohled :lol: prostorný, úložné prostory v sedačkách, obr kufr, 7 míst :) Neměnila bych. Člověk si rychle zvykne na větší, resp. na vyšší auto. Sedačku odpoledne změřim a napíšu :)

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 30.05.18 11:28

Jo a je obrovská výhoda, že zadní dveře se otevřou do úhlu 90 stupňů, což je bezvadný zvlášť když se dozadu dávají děti

Annix
Kecalka 165 příspěvků 30.05.18 11:49

@Mistee no prave, nam se taky straaaasne libi. Moc dekuji za pocity, dojmy i za zmereni. A.

Annix
Kecalka 165 příspěvků 30.05.18 11:55

@Mistee a jeste, muzu se zeptat v jake barve jej mate? My jsme videli v bile a stribrne. Moc se nam libi tmave seda ale tu jsme jeste nevideli nazivo.

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 30.05.18 12:01

Tmavě šedou metalízu máme my :D Puvodně jsme chtěli bílou, ale ta tmavě šedá je krásná, odpoledne klídně vyfotim:-) A plánujete nové nebo ojeté?

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 30.05.18 12:06

Tak jsem fotky našla :)

Annix
Kecalka 165 příspěvků 30.05.18 12:07

Chteli jsme nove ale od roku 2015 je urcen jen pro americky trh a sem se jiz nedovazi. Takze lze sehnat v Evrope nejnovejsi z 2015, ale to neva, pokud to ma malo najeto tak je to ok. Jeee tak to mam radost, ze je to krasna barva, nam se v ni libi uplne nejvic, pristi tyden se na nej v teto barve jedeme podivat. Urcite budu za fotky moc rada. Moc dekuji

Annix
Kecalka 165 příspěvků 30.05.18 12:09

@Mistee nagdherme, moc mu to v teto barve slusi, ve stribrne vypada asi nejhur, ta se mi vubec nelibila. Je opravdu krasne.

Mistee
Kecalka 420 příspěvků 30.05.18 12:13

Aha, tak to jsem vůbec nevěděla, my plánovali cca za dva roky vyměnit za novější model, tak nic :lol: Taky se mi moc líbí, tohle auto se povedlo. Odpoledne změřim tu sedačku

Annix
Kecalka 165 příspěvků 30.05.18 12:28

@Mistee ja jsem volala v Praze do Dojacka, a tam mi to prave rekli, ze uz dva roky se nedovazi do Evropy. Taky me to mrzi…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >