Figurka Mia z Lego friends - dá se sehnat samotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 23.11.18 19:40
Figurka Mia z Lego friends- dá se sehnat samotná?

Ahoj holky, otázka je jasná. Dá se někde koupit jen ta figurka? Hledám na netu, ale nemůžu najít…Díky moc

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 23.11.18 19:43

@baculkaji na aliexpress :) teda ne úplně samotná, ale s pár kostičkama čehosi, zato za pár korun. Ale jestli to plánuješ na vánoce už je pozdě :mrgreen:

baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 23.11.18 19:54

Kriss Tina: tu stránku neznám…prosím tě , teď jsem tam vlezla- dá se tam někde dát čeština?

Lucy75
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 23.11.18 19:56

Jenže na Ali není originál…to „lego“ odtud hůř drží, vyzkoušeno… Jinak ta figurka je i součástí nejmenších krabiček lego friends za 249kč a mrkni na mimibazar,tam seženu vždy všechno,bude tam i Mia, třeba i samotná :mavam:

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 23.11.18 19:56

@baculkaji koukej, na jakem bajecnem e-shopu jsem nakupovala ja ;) ;)
http://www.stavicelarodina.cz/…URKY-PANACEK
edit. doplnim. vse je original, ne padelky z ali. koupila jsem tam hromadu doplnku, jednotlivych kosticek, figurek…vse krasne zabaleno a jeste mi poslali darek :potlesk:

Kriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 23.11.18 19:59

@Lucy75 já mám z toho Ali doma 3 a drží v pohodě a to s i s tím hraje tříleták co tomu docela dává zabrat, že to pořád rozkládá s skládá a kombinuje takže už ani nevím která postavička měla původně kterou část a i do normálního Lega pasuje bez problémů. Jediný rozdíl že nemá originál krabici :nevim:

Lucy75
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 23.11.18 19:59

@peta81 super :potlesk: :potlesk: vyřešeno ;)

Lucy75
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 23.11.18 20:02
@Kriss Tina píše:
@Lucy75 já mám z toho Ali doma 3 a drží v pohodě a to s i s tím hraje tříleták co tomu docela dává zabrat, že to pořád rozkládá s skládá a kombinuje takže už ani nevím která postavička měla původně kterou část a i do normálního Lega pasuje bez problémů. Jediný rozdíl že nemá originál krabici :nevim:

S orig.se nedá srovnat…úplně jinak se s ním pracuje má barevné odlišnosti a odfláknuté detaily, prostě fake…

Kriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 23.11.18 20:04

@Lucy75 tak mám možná nějaký lepší kus, mám originál i ty z Ali a není to poznat co je co. Ale tak tam záleží na tom jakého zvolis prodejce a jakej kus zrovna pošlou. Možná sem prostě měla štěstí :nevim:

baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 23.11.18 20:05

peta81: díky za super stránku:-)))

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 23.11.18 23:44

My vždycky kupujeme tady, taky je vše originál lego, spokojenost :-) 

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 23.11.18 23:45

Tak znovu :-) www.ledily.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >