Film Bohemian Rhapsody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
R.E.M.I 98
Povídálka 34 příspěvků 27.12.18 21:37
Film Bohemian Rhapsody

Co říkáte na film s Freddiem Mercury na Bohemian Rhapsody? Líbil se Vám? Jaký máte názor na tento film. Já jsem film dokoukala před chvilkou a líbilo se mi celé zpracování filmu. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hypotéza
Stálice 71 příspěvků 27.12.18 21:41

Byla jsem na něm 2×. Na konci mi tekly slzy, celé kino tleskalo, to se mi ještě nikdy nestalo. Ale já byla na premiéře. Pak asi měsíc na to, jsem vzala sebou mamku. Taky byla nadšená. Vesměs na tom byla celá naše rodina. Všichni chválí.

Moise
Hvězda diskuse 37727 příspěvků 19 inzerátů 27.12.18 21:43

Koukala jsem na něj včera a super, určitě bych nelitovala, kdybych na něj do kina šla :)

iziwolvie
Kecalka 401 příspěvků 27.12.18 21:45

Byla jsem na filmu v kině. A mít čas, tak jdu ještě jednou. Za mě super. :palec:

celinne
Kecalka 492 příspěvků 27.12.18 21:45

Viděla jsem a líbil se mi moc. Opravdový zážitek.

lachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 27.12.18 21:49

Líbil se mi moc

JaninaMam
Kecalka 371 příspěvků 27.12.18 21:49

Byla jsem v kině a skvěle, ještě ta akustika, no měla jsem husi kůži při tom posledním koncertu :potlesk:

Maminanamatersky
Kecalka 199 příspěvků 27.12.18 21:51

Myslite, ze by se mi mohl libit, i kdyz jsem nikdy Queen neposlouchala :think: Nic zasadniho proti nemam, ale neni to uplne muj salek kavy… Kdyz slysim ze vsech stran jak je to uzasny film, tak jsem na vazkach.

R.E.M.I 98
Povídálka 34 příspěvků 27.12.18 21:55
@Maminanamatersky píše:
Myslite, ze by se mi mohl libit, i kdyz jsem nikdy Queen neposlouchala :think: Nic zasadniho proti nemam, ale neni to uplne muj salek kavy… Kdyz slysim ze vsech stran jak je to uzasny film, tak jsem na vazkach.

Určitě se na něj podívej. Je pěkně zpracovaný ,i když neposloucháš Quenn, tak tě bavit bude. :palec:

ProngsEvans
Povídálka 39 příspěvků 27.12.18 21:57

Film byl skvělý, na konci nikdo nechtěl jít během titulků domů a čekalo se, až dohraje hudba. :lol:

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 27.12.18 22:07

A nadšené byly opravdu i ty, které v životě slyšely maximálně We Are The Champions? Já mám Queeny naposlouchané a zatím jsem se do kina na film nedostala. Chci na něj jít, ale mám teda obavy, že budu zklamaná.

Marlovee
Stálice 60 příspěvků 27.12.18 22:20

Já Freddieho miluju, zároveň i písničky od Queen a tak jsem si film nemohla nechat ujít. Ač se mnoho věcí ve filmu liší od skutečnosti, nijak rušivě to nepůsobilo a myslím, že film zaujme i toho, kdo moc o Queen neví :blush:

Moise
Hvězda diskuse 37727 příspěvků 19 inzerátů 27.12.18 22:21

@Russet ano.. ono ve skutečnosti máš těch písniček v podvědomí víc, jen si je nespojíš s Queeny. Já o nich taky moc nevěděla. Měla jsem tedy film stažený, do kina se teď nedostanu, ale věřím tomu, že tam musí být ten zážitek ještě o něčem jiném :palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23002 příspěvků 27.12.18 22:25

@R.E.M.I 98 byla jsem nadšená, málokdy člověk zažije narvaný kino, smícháne různé věkové kategorie, husinu až na zadku, to, že lidi odchází až dlouho po skončení titulků a na konci je potlesk. Filmu by se samozřejmě dalo leccos vytknout, ale jako celek to bylo dobrý. Rami Malek měl nelehkou roli a zvládl jí dobře.

Hypotéza
Stálice 71 příspěvků 27.12.18 22:29
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >