Reklama

Film Hlava rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 14.01.17 16:42
Film Hlava rodiny

Holkýýý, koukali jste taky dneska odpoledne na Nove na tenhle film? mate radi tak jako ja? vzdycky me to pobavi a zaroven rozplace, hlavne ten konec kde uz je svatba..jeste ze nebyl chlap doma :mrgreen:..tak jestli tu taky takova je, budu rada :palec:

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 14.01.17 16:45

@Mamina87 Jasne, je to takova oddechovka na vikend.
I druhy dil je bezva. Zadne umeni, proste relax, u ktereho muzes v klidku varit a zehlit.

A Diane Keaton je proste ukazkou nadherne zrale zenske, ktera umi starnout.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 14.01.17 16:48

Úžasnej film, od prvního shlédnutí ho mám ráda… :palec: :palec: :palec:

Russet
Extra třída :D 10283 příspěvků 14.01.17 16:49

@Mamina87
Tentokrát jsem viděla jen kus, ale dávají ho poměrně často. Líbí se mi :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 14.01.17 17:02

@Mamina87 dneska jsem nekoukala, ale líbí se mi je to taková příjemná oddechovka..jenom tedy u toho nebrečím ;)

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 14.01.17 17:26
@Mamina87 píše:
Holkýýý, koukali jste taky dneska odpoledne na Nove na tenhle film? mate radi tak jako ja? vzdycky me to pobavi a zaroven rozplace, hlavne ten konec kde uz je svatba..jeste ze nebyl chlap doma :mrgreen:..tak jestli tu taky takova je, budu rada :palec:

Neznám, ale podle reakcí asi stáhnu a kouknu. Díky za tip :palec:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 14.01.17 18:20

Jo Jo, máme ho rádi, zasmějeme se i je mi to na konci líto, jak píšeš. Iten druhý jak obě rodí, je dobrý. :potlesk:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 14.01.17 21:19

Taky ho mám moc ráda ;). A víc brečím u druhého dílu :D.

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 14.01.17 21:25

Je to taková oddechovka ale druhý díl je taky super. No manžel se tomu vždy smál a nedávno říkal že už to vidí až mu malá přivede partnera a bude mít určitě tenisky :mrgreen: :mrgreen:

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 14.01.17 21:26

Taky ho mám ráda, dneska jsme na to koukali po obědě s mužem. Je to fajn oddechovka, i ten druhý díl. A co máme dcerku, tak se u toho dojímám :D. Manžel dneska přepočítaval cenu dortu, cenu na hlavu i komplet svatbu :D.

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 14.01.17 21:54

Já u toho vždy bulím :D Jsem jediná dcera, která se nejspíš nehodlá vdávat. Takže jak on ji vidí ve svatebním atd, tak si vždy představím tátu a bulím a bulím :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 14.01.17 22:39

Ano taky mám moc ráda oba díly :-) Pokaždý toho tatíka lituju, protože svatba je to vskutku monstrózní, drahá a vsadím se, že minimálně 2/3 lidí tam vůbec neznal :-D

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 17.01.17 11:40

Zrovna opakují na Nova cinema, jdu se koukat :D  :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama