Film Matka

wei
31
16.7.19 11:29

Film matka

Včera jsem viděla film matka! a přišlo mi to jako totální hova*ina. Má to někdo taky tak, nebo se mu film naopak líbil a vysvětlí mi o co přesně že tam šlo? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3065
16.7.19 12:04

Nekde jsem o tom cetla, ze slo o biblicky namet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.20 19:47

Je to prý hororově pojatý biblický výklad v jednom místě.

Zvláště pak ta scéna s novorozencem… ta mě hodila o několik let zpět na Deniban a několik dalších sebepoškozujících zářezů…

NEDÍVEJTE SE NA TO POKUD NEJSTE SILNÉ POVAHY.

Je to jinak opravdu sra*ka a to paradoxně biblických rozměrů.
Dodnes mám noční můry…

• Citovat
  • Nahlásit
20887
26.3.20 21:41

Není to ani horor, ani to není biblický. Podle mě se někdo zfetoval speedem a měl vidění, že musí natočit film o robotech. Je to podobně blbý, jako film „kostka“, snaží se to bejt psychologický, nevím proč by se na to nedívaly slabé povahy.
Jako instantní výplň do letadla na let do pekla se to skvěle hodilo k letadlovýmu jídlu - instantní a blbý - nenadchne, vyloženě neurazí, ale nikomu se tím nedá ublížit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.4.20 22:25
@Chauvinist píše:
Není to ani horor, ani to není biblický. Podle mě se někdo zfetoval speedem a měl vidění, že musí natočit film o robotech. Je to podobně blbý, jako film „kostka“, snaží se to bejt psychologický, nevím proč by se na to nedívaly slabé povahy.
Jako instantní výplň do letadla na let do pekla se to skvěle hodilo k letadlovýmu jídlu - instantní a blbý - nenadchne, vyloženě neurazí, ale nikomu se tím nedá ublížit :nevim:

Film „Matka!“ není o robotech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20887
2.4.20 22:35
@Lizzx píše:
Film „Matka!“ není o robotech…

Ajo, to je tohle, to se omlouvám. Tamta kravina má podobnej název v češtině :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama