Reklama

Film o ženě a násilí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka100mimi
Nováček 10 příspěvků 14.04.18 21:43
Film o ženě a násilí

Ahoj :D asi před rokem jsem viděla jeden film a nezvám název, takže prosím poradíte? Byla bych šťastný člověk :D snad někdo bude vědět.
Film je podle skutečné události, o ženě, která se pokusila (nebo zabila, nevím) zabít svého manžela, protože jí bil a mlátil a onse dostala do vězení. Ta žena byla podle mě hodně hubená. Byla v tom vězení, kde si našla dobou přítelkyni, která jí pořádně naučila jazyk, protože jejich jazyk moc neuměla a snažila se pomocí právníků a tak dostat ven. Nakonec byla z vězení propuštěna, protože jí uznali, že jednala z ohrožení a byl vystaven nový zákon pro týrané ženy. Omlouvám se za nepřesný popis, úplně si to nevybavuji. Každopádně, předem moc všem děkuji :D

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 7431 příspěvků 14.04.18 21:51
@zuzka100mimi píše:
Ahoj :D asi před rokem jsem viděla jeden film a nezvám název, takže prosím poradíte? Byla bych šťastný člověk :D snad někdo bude vědět.
Film je podle skutečné události, o ženě, která se pokusila (nebo zabila, nevím) zabít svého manžela, protože jí bil a mlátil a onse dostala do vězení. Ta žena byla podle mě hodně hubená. Byla v tom vězení, kde si našla dobou přítelkyni, která jí pořádně naučila jazyk, protože jejich jazyk moc neuměla a snažila se pomocí právníků a tak dostat ven. Nakonec byla z vězení propuštěna, protože jí uznali, že jednala z ohrožení a byl vystaven nový zákon pro týrané ženy. Omlouvám se za nepřesný popis, úplně si to nevybavuji. Každopádně, předem moc všem děkuji :D

ta zena byla Indka?

zuzka100mimi
Nováček 10 příspěvků 14.04.18 21:54

@warita
Mám dojem, že ano

warita
Kelišová 7431 příspěvků 14.04.18 21:57

Pak se jedna asi o film „provoked“.

zuzka100mimi
Nováček 10 příspěvků 14.04.18 22:02

@warita
Máš pravdu! :O Moc děkuji :))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama