Film - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.09.18 18:09
Film - poraďte

Ahoj,
prosím o radu, tento týden, nebo minulý, ale myslím, že to bylo tohle pondělí dávali v televizi film, který jsem z části viděla, ale musela jsem jít spát… tak jsem si slíbila, že si ho stáhnu a kouknu jindy, ale nepamatuju si, jak se jmenoval. Šlo o ducha manželky, která si jako duch vytvořila jinou realitu (město, lidi…) a snažila se tam nalákat a udržet živého manžela… Netušíte, jak by se to mohlo jemnovat… nebo neviděl to někdo, na jakém programu to bylo… nemůžu najít… :nevim:

Reakce:

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 21.09.18 18:15

Jak přicházejí sny?

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 21.09.18 18:17

Ale to asi nebude ono. Podle programu to vyhledat nejde?

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.09.18 18:17

@Halamka To není ono, ale mohla bych zkusit stáhnout :-). Díky za tip.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.09.18 18:18

@Halamka
hledala jsem, ale asi jsem slepá …

ElucaK
Kecalka 232 příspěvků 21.09.18 18:43

Nebyl to Pocatek? Trochu by se to dalo popisu pripodobnit, ale davali ho v nedeli :nevim:

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.09.18 18:46

@ElucaK
jůůů, děkuju, to je ono, tak v neděli :-)

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 21.09.18 18:54

Počátek je pecka film, užij si ho :mavam:

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 21.09.18 18:58

@Halamka
dík .. netrpělivě čekám, až půjdou děti spát :-)

ElucaK
Kecalka 232 příspěvků 21.09.18 20:31

Jo, je to super film. Ja ho videla uz nekolikrat, tak uz to neni ono, kdyz vim, jak to dopadne. Ale miluju filmy s takovym koncem. Uzij si to :palec:

Lenek
Kelišová 5644 příspěvků 16.11.18 20:45
Poradite film?

Dobrý večer. Už dlouho vzpomínám na film z detstvi tak 25 let zpátky. Jediný co si pamatuju, tak že nějací kluci měli mapu k pokladu. V mapě byla díra? A ta přesně pasovala na tvář ostrova? Pak si pamatuju, že kluci jeli na kolech z kopce po silnici. Pak si pamatuju, že došli/ dojeli do nějaké hospody kde je snad zamceli někde ve sklepě? Nic moc info, že? Snad někdo ví??? dekuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >