Film Radostná událost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 00:38
Film Radostná událost:

Ahoj holky,

viděly jste film Radostná událost? Jaký máte na to názor? Popravdě, mě to dost rozhodilo. Vážně je to s partnerským vztahem po narození dítěte tak náročné?

Reakce:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 07.09.18 06:48

film jsem neviděla, nevim jak ten vztah představují ve filmu, ale sama za sebe - ano, po narozeni ditete dostane vztah hodne zabrat, pokud nemá opravdu dobre a pevné základy, pravdepodobne se do par let rozpadne.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 07.09.18 07:17

Dík za tip, pokusím se to najít. Jinak bych řekla, že když se miminko narodí dvěma zralým dospělým, co nejsou spolu za 14 dní týden, tak to vztah ustojí. Ze začátku to náročné je, pokud otěhotníš s představou, že miminko celý den jen krásně spinká a stačí ho jen nakrmit a přebalit. Ale vzpomínám na to období ráda. Naším vztahem to nezacloumalo.

Bubla_Bučková
Závislačka 4143 příspěvků 07.09.18 07:21

Dávali to v TV?

LennyL1
Kecalka 412 příspěvků 07.09.18 07:31

Pokud mají dítě dva lidi, co se milují, tak si myslím, že ten vztah je pak ještě lepší, protože mají něco, co vzniklo z nich obou a strašně to ten vztah obohatí. A u nás to bylo neplánovaně, dítě jsme nechtěli a teď je to nejlepší na světě a milujeme se ještě víc. Jsme spolu 8 let.

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 07.09.18 08:02

Film jsem nevidela, ale nas vztah narozeni deti spis zlepsilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >