Film Stále spolu - manželé Mlčochovi

204
20.7.15 13:36

Film Stále spolu - manželé Mlčochovi

Co říkáte na manžele Mlčochovi? Máte ve svém okolí podobné exoty? Je tu někdo kdo je zná? Na netu jsem našla, že mají exekuci na tu louku, kde žijí v maringotkách, tak proto asi natočili ten film…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.7.15 13:49

@Croksy je někde volně film k stáhnutí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750

@Croksy nejvic me zarazily ty deti. A to od tech nejmensich, po nejstarsi. Neumely mluvit, vyjadrovat se, nez z nich neco vypadlo, tak to muselo byt. Jediny, kdo mluvil souvisle byl otec a trochu matka. To mi prislo divny. Deti vycepovany a bez nazoru, nebo se jej baly rict.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750

@Barborkaa26 ja na nej koukala na voyu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 13:51

@Berousik asi zpoplatněné, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
20.7.15 13:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 13:55

@Berousik děkuji každopádně za tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
20.7.15 14:01

Mě by spíš zajímalo co vyroste jednou z těch dětí budou to mít hodně těžké. Jejich otec tu nebude věčně a neumím si představit jak se začlení do normálního života :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
20.7.15 14:23

Já myslím, že ty děti, hlavně ty velké, to mají těžké už teď. Děti živí rodiče. Ostuda! ve Španělsku kluci hrají na kytary a žebrají. A holky? Ty už taťka asi taky zapojil…tmavým Španělům by se mohly ty albínky Mlčochovi líbit… a…zbytek si domyslete. Někde peníze na to co všechno mají -karavan, elektronika…brát musí. Potřebují pomoc zvenčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41957
20.7.15 14:26

@Croksy Kouknout se na to dá, ale asi ne bezplatně, účtují si něco od shlídnutí nebo stažení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 14:41

Tak jsem si to už taky zaplatila, chci se ale zeptat, jestli je normální, že se to dlouho načítá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
20.7.15 14:55
@Croksy píše:
Já myslím, že ty děti, hlavně ty velké, to mají těžké už teď. Děti živí rodiče. Ostuda! ve Španělsku kluci hrají na kytary a žebrají. A holky? Ty už taťka asi taky zapojil…tmavým Španělům by se mohly ty albínky Mlčochovi líbit… a…zbytek si domyslete. Někde peníze na to co všechno mají -karavan, elektronika…brát musí.Potřebují pomoc zvenčí.

Tohle mas odkud, myslim jako nejak podlozene? To, ze kluci hrali na kytary ve filmu bylo, ale o holkach nic, vzdyt byly malicke…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26496
20.7.15 15:12
@Croksy píše:
Já myslím, že ty děti, hlavně ty velké, to mají těžké už teď. Děti živí rodiče. Ostuda! ve Španělsku kluci hrají na kytary a žebrají. A holky? Ty už taťka asi taky zapojil…tmavým Španělům by se mohly ty albínky Mlčochovi líbit… a…zbytek si domyslete. Někde peníze na to co všechno mají -karavan, elektronika…brát musí. Potřebují pomoc zvenčí.

Příště to napiš rovnou pod svým nickem a ne jako anonym :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
20.7.15 15:16
@jenny.fields píše:
Příště to napiš rovnou pod svým nickem a ne jako anonym :roll:

Tak ja jsem dneska asi echt nechapava, jaky anonym? :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26496
20.7.15 15:20
@Berousik píše:
Tak ja jsem dneska asi echt nechapava, jaky anonym? :think: :)

Byla nejdřív anonym, asi se jí nechtělo tuhle slátaninu dát pod nickem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama