Film v kině Bohemian Rhapsody - jak se vám líbil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 18:34
Film v kině Bohemian Rhapsody

Ahoj :) zvažujem, že bysme s přítelem šli do kina o výročí na film Bohemian Rhapsody, kdo jste na něm byl také? :) a co na něj říkáte? :kytka: přítel jejich hudbu má docela rád a já některé písničky také, takže by to nemuselo být špatné :D jaký názor na film máte? :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11563 příspěvků 07.01.19 18:37

Je to výborný film :kytka: šla bych do gold class a dala si k tomu láhev vina

Aneta.vecerova
Povídálka 50 příspěvků 07.01.19 18:39

Doporučuji všema deseti!!!
Já bych na něj šla klidně ještě 100* :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 07.01.19 18:41

Je to dost zajímavý film, je to prostě o kariéře Queen, kdo se o to zajímá, tak nic moc překvapivého, Ale film, zpracování, hudba super.

Alušáček
Závislačka 3325 příspěvků 07.01.19 18:41

Úžasnej film, šla bych klidně znova :palec: Hodně dlouho jsem něco tak skveleho neviděla :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7047 příspěvků 07.01.19 18:43

Je super, pro fanouška Queen bezva zážitek ;)

debra.morgan
Kelišová 5193 příspěvků 07.01.19 18:45

viděla jsem to doma, preskakovala jsem, moc me to nebavilo, ale já Queen moc ráda nemám, takovej průměr.

andelka83
Generální žvanilka 20423 příspěvků 07.01.19 18:50

Já bych strašně ráda šla. Slyšela jsem jen chválu. Ale jsem 37 tt, obávám se,že bych to nedala,prvek by určitě dělal psí kusy. Pohádku před 14 dny jsem zvládla,ale toto asi ne už.

Tichošlápek
Extra třída :D 11563 příspěvků 07.01.19 18:52

@andelka83 Ja byla ve 39tt na Warcraftu a to byly jiný grady v efektech :lol: směle do toho

VERIK_07
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 18:52

Výborný film, se zajímavým příběhem, skvěle se hodící na velké plátno s dobrým ozvučením. Herecký výkon Maleka byl fascinující, sledovala jsem každý jeho pohyb, jeho přízvuk, který si do filmu natrénoval. Jediné co se film dá vytknout, že jsou v něm některé faktické nepřesnosti oproti realitě. Každopádně vřele doporučuji. Po shédnutí se podívejte na youtube, co se liší a co jenaprosto stejný..

Příspěvek upraven 07.01.19 v 18:53

Euforia
Kecalka 212 příspěvků 07.01.19 18:53

Jo, urcite je to vybornej film. Ja jsem od toho vube c nic necekala, sla jsem jen proto, ze chtel manzel, o queen vim jen to, ze existovali:) a moc se mi to libilo

Petra Z
Hvězda diskuse 52312 příspěvků 07.01.19 18:56

Viděla jsem 2 krát v kině, jednou doma.Ale to je film na velké plátno
Jsem nadšená. Mě se líbí moc
Vyhrabala jsem 20 let starou knížku o kapele,sjížděla jsem you tube .
A klidně půjdu znova :D

andelka83
Generální žvanilka 20423 příspěvků 07.01.19 19:09

@Tichošlápek mně to strašně láká. Vím že se pak dlouho nikam nedostanu a Queen miluju.

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 07.01.19 19:12
@andelka83 píše:
@Tichošlápek mně to strašně láká. Vím že se pak dlouho nikam nedostanu a Queen miluju.

Já bych klidně šla, není to nic lekacího, akorát budeš asi ke konci brečet, ale nic hroznýho :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3328 příspěvků 07.01.19 19:17

Já jsem tedy čekala větší bombu, ale určitě je to dobrý film. Čekala jsem, že to bude větší tahák slz, což moc nebyl, ale je to výborně udělané a opravdu muzikálně krásné :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >